Вакансії та вільні робочі місця у Тернополі: скільки і на які посади

Вакансії та вільні робочі місця у Тернополі: скільки і на які посади

Станом на 1 вересня 2020 року від 151 суб’єкта підприємницької діяльності, що проводять діяльність на території Тернопільської МТГ, наявна інформація про 400 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 156 вакансій, на посади за робітничими професіями – 207 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 37 вакансій. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 35 вакансій.

Усього за січень-серпень цього року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 974 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 5161 вільних робочих місця та вакантних посад.

Відповідно до ст. 47-1 ЗУ «Про зайнятість населення» роботодавцям виплачується допомога з часткового безробіття на період карантину, встановленого Кабміном з метою запобігання поширенню на території України хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Станом на 1 вересня 434 роботодавці Тернопільської МТГ та Тернопільського району подали заяви до центру зайнятості на компенсацію допомоги з часткового безробіття для 1778 найманих працівників. А також 3287 фізичних осіб-підприємців звернулись до центру зайнятості з поданням заяв для отримання допомоги з часткового безробіття. Виплачено у травні-серпні допомоги з часткового безробіття на суму 32391,1 тис. грн.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *