Вартість деревини на Закарпатті на електронних торгах ТОВ УУБ

Початкова вартість кубометра дерева по всіх областях України встановлюється лісовими господарствами після врахування всіх збитків та розходів на її видобуток. Завдяки запровадженню в нашій країні системи електронних аукціонів для продажу деревини, її подальша вартість не буде штучно занижена для окремих клієнтів, або завищена для інших людей. 

Система Прозорро.Продажі та її акредитований майданчик УУБ проводять державні онлайн торги з продажу деревини в різних регіонах України, зокрема і на Закарпатті, з дотриманням чесних та прозорих умов. Тепер лісгоспи зобов’язані торгувати деревиною тільки на офіційних державних ресурсах, де відбувається фіксація всієї інформації щодо деревини, її породи, класу, кількості, якості та вартості продажу. Такий кардинально новий підхід дозволив державі подолати застосування корумпованих схем та зробити торги доступними для всіх громадян України на рівних правах та умовах. 

Формування вартості деревини на Закарпатті залежить від багатьох факторів:

  • порода дерева;
  • якість та характеристики;
  • попит в різних сферах виробництва;
  • лісове господарство, що виставило її на продаж;
  • регіон в якому купують ліс;
  • середньоринкова вартість.

Найдорожчими на сьогоднішній день являються хвойні породи дерева, які широко застосовуються в промисловості. Також високою буде вартість таких листових порід як дуб, ясень та інші, які відрізняються особливою міцністю та прекрасними експлуатаційними характеристиками.

Ціна деревини на Закарпатті та інших регіонах України на аукціонах УУБ

Отримати інформацію щодо актуальних цін на різні породи необробленої деревини можна на майданчику Української Універсальної Біржі. Для цього необхідно буде пройти реєстрацію в системі та зробити страховий і гарантійний внесок. Кожен учасник системи отримує доступ до всіх актуальних лотів з продажу деревини, які наразі діють в Україні. 

Ви можете подавати свої пропозиції до всіх вигідних для вас лотів та поборотися за них на рівних правах з іншими учасниками. Для того, щоб забезпечити неупередженість та дотримання прозорих правил біржі, всі заявки на участь в торгах подаються конфіденційно. В такому разі стає неможливою домовленість з організаторами онлайн торгів. 

На деревину завжди залишається стабільно високий попит у суспільстві, адже вона використовується майже у всіх сферах життєдіяльності людини. У зв’язку з цим на ринку кожен день з’являється все більше пропозицій, що свідчить про підвищення конкуренції та встановлення справедливої вартості деревини. Така ситуація має позитивний вплив на економіку країни, тож фахівці дають позитивні прогнози щодо подальшого розвитку системи Прозорро.Продажі. Дізнатися більше про процедуру проведення відкритих торгів та переваги використання Української Універсальної Біржі можна за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/stoymost-drevesyny-v-zakarpate-na-lytsenzyrovannoj-byrzhe-ooo-uub/

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *