Кімнатні рослини є окрасою оселі дбайливої господині. Вони не лише створюють затишну атмосферу, прикрашають інтер’єр, а й очищають повітря та насичують його киснем. Окрім цього, існує переконання, що одні рослини приносять щастя, інші гроші, а є вазони, які навпаки негативно впливають на атмосферу в домі. Тож сьогодні вашій увазі добірка домашніх квітів, які приносять у родину щастя і кохання.
“Жіноче щастя” – спатифіллум
Кажуть, що спатифіллум цвіте в щасливому будинку. Більше того, своєю енергетикою це рослина сприяє налагодженню відносин. Самотні люди обов’язково знайдуть свою другу половинку, а у молодих пар народяться діти. “Жіноче щастя “ завжди приносить у дім взаєморозуміння й любов. Ніжний спатифіллум у всьому любить помірність. Кращі умови для нього – тепло, але не жарко, волого, але не вогко, сонячно, але не яскраво. Розмножують спатифіллум діленням куща при пересадці. Вирощувати його не складно. Головне: щодня обов’язково оприскуйте свій спатифіллум, а навесні пересаджуйте в свіжий грунт.
Фіалка
Дуже гарна квітка з екзотичною назвою сенполія. У будинку, де вона росте, менше сваряться. Фіалка допомагає підтримувати мир в сім’ї. Також ця квітка вважається символом вічного кохання. Фіалки, як усім відомо, люблять ретельний догляд, їм потрібно багато світла, вони не терплять жорстку воду. Не завадить їй гарний дренаж (навіть половину горщика можна засипати ним). Поливати фіалку слід не зверху (так гниє коріння та листя), а знизу і трішки підігрітою водою. Отож, найбільшою шкодою для фіалки є: потрапляння прямого сонячного проміння та надто часте поливання рослини зверху вазона.
Китайська троянда або гібіскус
На Гаваях це – “квітка прекрасних жінок”. Усім подобаються її красиві і великі квіти. Якщо у вас в будинку з’явиться гібіскус, чекайте на пристрасне кохання. Через велику любов до вологи, гібіскус ще називають “болотяною мальвою”. Досить цікаво, саме гібіскус китайський добре освіжає та очищує повітря. Він відновлююче впливає на хворі та пониклі рослини, що ростуть поряд з ним. Доглядати за рослиною слід наступним чином: ставте вазон у добре освітленому, але не сонячному місці. В теплі дні можна винести його на свіже повітря (балкон, сад). Якщо у вас немає такої можливості, то пам’ятайте про регулярне провітрювання кімнати. Адже освітлення для гібіскуса є дуже важливим, в іншому випадку рослина може зовсім не цвісти.