Великодні богослужіння ПЦУ та УГКЦ наживо транслюватимуть два канали Суспільного радіо

Великодні богослужіння ПЦУ та УГКЦ наживо транслюватимуть два канали Суспільного радіо

Два канали Суспільного радіо UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура транслюватимуть Великодні богослужіння для вірян східного обряду.
У суботу, 18 квітня, із 23:30 до 03:00 відбудеться пряма трансляція Великодньої Божественної Літургії з Михайлівського Золотоверхого собору.
У неділю, 19 квітня, із 07:30 до 11:00 – трансляція Великодньої Божественної Літургії з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ в Києві. Про це повідомляє UA: ТЕРНОПІЛЬ.
Трансляції коментуватиме ведучий UA: Українське радіо Роман Коляда.
«Оскільки релігійні обряди мають велику візуальну складову, Суспільне радіо завжди особливо відповідально ставиться до коментування церковних служб. Ми не лише даємо змогу слухачам долучитися до служби, а й пояснюємо, що саме відбувається, яке значення має та чи та дія. Радіо – найдоступніше медіа. Окрім того, UA: Українське радіо – найбільша FM-мережа України. Тому завдяки трансляціям на UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура до Великодніх богослужінь зможуть долучитися сотні тисяч вірян», – зазначив член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо Дмитро Хоркін.
На Тернопільщині UA: Українське радіо можна слухати на сайтах ukr.radio та te.suspilne.mediа, через дротову мережу, а також в FM-діапазоні:
Бережани – 103,2 МГц
Бучач – 102,7 МГц
Горішня Вигнанка – 101,9 МГц
Кременець – 107,9 МГц
Тернопіль – 87,7 МГц

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *