Великодній ярмарок у Тернополі: виставка писанок, національні страви, бої крашанками та змагання «Дівчина з відром»

Великодній ярмарок у Тернополі: виставка писанок, національні страви, бої крашанками та змагання «Дівчина з відром»
Ярмарок триватиме з 12 квітня до 12 травня.

У Тернополі є чим здивувати та вразити туристів, а всіх жителів та гостей міста у святкові дні очікує насичена розважально-відпочинкова програма, – повідомляє керівник ТІЦ Тарас Ковальчук.

Під час святкування на території ярмарку працюватиме виставка-продаж виробів українських ремісників, гастрономічний сектор із презентацією страв національної кухні, відкрита виставка писанок, креативні фото-зони, бої крашанкам, цікаві майстер-класи, спортивні змагання та народні гуляння. Ну і куди ж без боїв крашанками на звання “Найміцніше яйце Великодня” і водного батлу “Дівчина з відром”. Переможці отримають подарунки. Також організатори обіцяють запальну рокову дискотеку.

А ще на тернополян чекає мистецький фестиваль «Ї», який відбудеться 3-5 травня. Під час заходу відомі митці, молоді художники та музиканти зачаровуватимуть глядачів своєю майстерністю і талантом. Також у травні відбудеться міжнародний міжконфесійний фестиваль – конкурс духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення», що триватиме 20-21 квітня. Під час гала-концерту переможці та гості фестивалю подарують присутнім неймовірне свято духовної музики та любові. Фестиваль локальної їжі та культури «Тернопільська Брама» проходитиме з 10 до 12 травня. Під час дійства на тернополян та гостей міста  очікують найсмачніші частування та неймовірна музична програма.

 

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares