Відомий тернопільський фітотерапевт Марія Тройчак: «Бог влаштував світ так, щоб людина за першої ж потреби мала поміч від природи»

Відомий тернопільський фітотерапевт Марія Тройчак: «Бог влаштував світ так, щоб людина за першої ж потреби мала поміч від природи»
Фото Марія Тройчак.
У Тернополі відкрив двері оновлений центр здоров’я «Барвінок»

Відомий тернопільський фітотерапевт Марія Тройчак вже тридцять років допомагає людям діагностувати та лікувати найрізноманітніші недуги. Пані Марія – член Європейської асоціації лікарів-католиків, почесний професор Міжнародного університету Відня. Вона успішно працює у багатьох сферах  – займається громадською роботою, благодійністю, пише вірші, створює фільми. Марія Тройчак діагностує недуги за сучасною методикою і призначає лікування рослинними препаратами.

Центр здоров’я «Барвінок» розташований за адресою: м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 11, оф. 40 (неподалік ТЦ «Орнава»). Тел. 097 262 93 01.

– Ми проводимо діагностику по пульсу медичними тонометрами, – розповідає пані Марія. – З допомогою цього приладу можна перевірити стан всього організму і насамперед визначити причину хвороби. До прикладу, у людини високий тиск. Але ж це вже наслідок, симптом недуги. Потрібно відшукати його причину – чи це судини, чи це хворі нирки, чи остеохондроз шийно-грудного відділу.

У «Барвінку» можна дізнатися, як приготувати ліки із трав. Марія Тройчак дає детальні рекомендації і рецепти приготування помічних настоїв, відварів, чаїв та багато іншого. А також можна купити вже готові ліки від відомих фітотерапевтів і травників.

– Завдяки рослинним препаратам можна вилікувати поліпи у дітей, аденоїди, полікістози, кісти, всі види паразитів, недуги печінки, нирок, шлунка, різноманітні хронічні захворювання, – зазначає Марія Тройчак. – Звичайно, це тривалий процес, але він дає добрі результати. Але хочу застерегти – не займайтеся самолікуванням. Завжди консультуйтеся з фахівцем, адже дуже важливо зібрати рослини в правильний час і вживати у певних дозах.

Пані Марія каже, багато недуг дуже помолодшали, адже і діти і дорослі віддаляються від природи – мало рухаються і гуляють на свіжому повітрі. Багато часу проводять за комп’ютером, граючись у телефонах.

– Як наслідок до мене приходять 7-8-річні діти і скаржаться, що не можуть ходити на фізкультуру, бо їх болять коліна, стопи, теж саме із хворобами шлунка, – додає пані Марія. – Бог влаштував наш світ так, щоб людина за першої ж потреби мала поміч від природи. Вживайте сезонні овочі і фрукти , ходіть босоніж, проводьте більше часу на свіжому повітрі, робіть ранкову зарядку і ви відчуєте, як змінюється ваше життя.

Відкриття центру здоров’я «Барвінок» стало справжнім святом. Привітати Марію Тройчак прийшли її друзі, рідні, вдячні пацієнти. Відслужили святкову Літургію та поблагословили на плідну працю працівників центру отець Володимир Гринда та отець Антоній Мишко. Хор «Заграва» та Володимир Верней потішили гостей українськими піснями. На свято завітали голова спілки письменників Лемківщини Володимир Барна, доцент  медичного університету Орест Березовський, секретар із міжнародних питань Спілки письменників Лемківщини Олександр Сонях, а також рідні пані Марії – Тетяна, Максим і Назар Янко.

– Переїзд у нове приміщення – це новий етап у моїй роботі, – каже Марія Тройчак. – Це просторий, затишний заклад. У перспективі плануємо облаштувати кабінет УЗД, щоб людина могла пройти повне обстеження. Також плануємо надавати послуги масажу, адже найпоширеніші сьогодні недуги опорно-рухового апарату.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares