Війна забрала життя випускника Тернопільського педагогічного університету – історика, краєзнавця Павла Залуцького

Війна забрала життя випускника Тернопільського педагогічного університету – історика, краєзнавця Павла Залуцького

Про це повідомили на сторінці навчального закладу.

«Викладачі та студенти історичного факультету, уся університетська спільнота ТНПУ глибоко сумує з приводу загибелі на фронті нашого випускника –  історика, краєзнавця, екскурсовода, вчителя – Павла Залуцького. 

Павло родом із м. Городок Хмельницької області. З перших днів війни – служив у місцевій територіальній обороні, патрулював місто, об’єкти інфраструктури, допомагав внутрішньо переміщеним особам.


Як згадують його колеги, зокрема Сергій Щур: «з початку війни, для підтримки бойового духу, Павло став автором десятків патріотичних дописів на музейній сторінці Городоцького краєзнавчого музею, придумував нові важливі патріотичні рубрики, і так не лише ділом, а й Словом долучався до Перемоги. Павло активно підтримав ініціативу проведення безкоштовних екскурсій для приїжджих, сам проводив їх більше, ніж планувалося».

Згодом Павло пішов у лави ЗСУ. Звідти – теж ділився своїми спостереженнями і вірив у перемогу України! Але, на жаль, не дочекався її. Йому було лише 32 р.

«Пам’ятаймо Павла як відповідального, хорошого студента, друга, патріота України, що віддав за неї найцінніше – своє життя. І це неймовірно боляче, що щодня гинуть такі люди, і серед них – наші випускники. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, друзям, усім, хто знали Павла Залуцького. Вічна пам’ять Герою!» – йдеться у повідомленні. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *