Вікторівка Козівського району стала найкращим спортивним селом Тернопільщини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Скалаті на стадіоні ДЮСШ «Колос» відбулася обласна спартакіада «Найкраще спортивне село Тернопільщини», приурочена Олімпійському дню. 

У Вікторівці Козівського району до цього дня готувалися дуже ретельно. Із самого ранку біля клубу зібралися сільські спортсмени та їх уболівальники.  Далі всі вирушили до місцевого храму святого Миколая, де настоятель церкви о. Володимир Коротницький благословив і освятив йорданською водою усіх учасників поїздки на щасливу дорогу і спортивний успіх. Одним із організаторів і спонсорів цього спортивного заходу стало фермерське господартво «Вікторія–92», яке очолює заслужений працівник сільського господарства України Петро Пеляк.

На спартакіаду вирушило близько сотні учасників із села. Перед виїздом Петро Пеляк звернувся до спортсменів з побажанням і щирими напутніми словами:

– Ви у 2015 році уже виборювали це почесне для нашого села спортивне звання, а потім з гордістю захищали честь Тернопільського краю на Всеукраїнській сільській спартакіаді за «Краще спортивне село України», тож для вас немає нічого неможливого сьогодні, якщо вірити у свої сили, – зазначив Петро Іванович. – Перемагайте в чесних змаганнях суперників, із гідністю сприймайте, якщо будуть поразки. Це і є справжня спортивна боротьба, де сильніший завжди перемагає. А наші найвідданіші вболівальники нехай за вас переживають, підтримують і щиро поділяють з вами радість перемог і смуток невдач. Повертайтеся всі здорові додому.

Організували спартакіаду Тернопільська територіальна організація всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства «Колос» і управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з Тернопільським осередком НОК України і Тернопільським регіональним відділенням Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад.

Учасники демонстрували свої вміння у міні-футболі, волейболі, перетягуванні линви, гирьовому спорті, шахах, шашках, настільному тенісі, дартсі. На спортивних аренах стадіону вирувала напружена боротьба. Було очевидно, що здобути перше місце буде непросто, адже серед учасників змагань було чимало команд, які неодноразово удостоювалися звань найкращих спортивних сіл у своїх районах, ставали переможцями чи призерами попередніх обласних спартакіад.

Цілий день тривали надзвичайно цікаві, захоплюючі та інтригуючі спортивні баталії. Звучали свистки суддів, були переможці та переможені.

Вже із самого початку змагань наші спортсмени стали завойовувати міцні позиції. У грі з міні-футболу вікторівківські футболісти Андрій Мартинюк, брати Дем’ян та Йосип Репели, Віталій Сметана, Богдан Шаршонь, Михайло Купчак під керівництвом тренера Бориса Палюха впевнено перемогли команди Шумського району з рахунком 0–5, Теребовлянського 2–3, Зборівського 1–5 і вийшли у фінальну частину, де зустрілися із переможцем іншої групи з Борщова. Гра проходила на однаковому рівні і закінчилася з рахунком 1–1, а переможець визначався після серії 6–ти метрових ударів. Більш вдалими були наші суперники і нам дісталося друге місце.

Насамперед переконливу перемогу із гри в шашки здобула неодноразовий переможець спортивних турнірів Оля Шаршонь-(Дрожджак), яка принесла команді почесне перше місце. Друге призове місце в турнірній таблиці дісталося за гру в шахи. Впевнено виграв змагання із настільного тенісу Ярослав Пеляк і додав у скарбничку перемоги перше місце. Також перше місце було здобуто в гирьовому протистоянні, а в грі з дартсу серед сільських і селищних голів, вікторівківська сільська голова Віра Коропецька стала першою. Віталій Лаврик, Анатолій Лаврик, Сергій Примак, Сергій Сметана, Андрій Тимчишин, Андріан Цюприк у перетягуванні линви стали на спартакіаді найсильнішими і нікому не поступилися своєю міццю. Важко переоцінити роль вікторівківських уболівальників у перемозі своїх кумирів. Вони щиро підтримували їх дзвінкими гаслами: Вікторівка!, Вікторівка!, Вікторівка!, що ехом розносилося над стадіоном і надихало наших спортсменів на боротьбу та перемогу.

На завершення дня наступила хвилююча мить, яку з нетерпінням чекали усі присутні на стадіоні. Суддівська колегія спартакіади підвела підсумки спортивних змагань і визнала, що серед спортивних команд районів перше місце вибороли вікторівківчани з Козівщини, а село Вікторівка визнане «Найкращим спортивним селом Теонрпільщини 2019». Вікторівківчани сприйняли перемогу з великою радістю, розчулені і щасливі смаком перемоги вони, обнімаючись, вітали один одного. Щасливим у ці хвилини почував себе і Петро Пеляк, відчуваючи, що праця, яка вкладається ним у розвиток фізичної культури і спорту на селі, не пропала даром. Потім були почесні місця на п’єдесталі та заслужені нагороди переможцям.

Вікторівківські спортсмени та уболівальники отримали грошову винагороду від ФГ «Вікторія-92». Люди були щасливі, відчували гордість за рідне село – маленьку батьківщину, яка додає їм сил щоразу долати нові перешкоди і здобувати нові перемоги.

Іван ДУФЕНЮК, член Національної спілки журналістів України.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares