Візьміть дитину на свята в родину: мешканців Тернопільщини закликають подарувати сиротам справжню атмосферу Різдва

Візьміть дитину на свята в родину: мешканців Тернопільщини закликають подарувати сиротам справжню атмосферу Різдва

Якщо ви маєте бажання зробити добру справу і не знаєте, як, тоді реєструйтесь на участь в програмі “Запроси дитину на свята, канікули у родину”, де зможете подарувати увагу вихованцям інтернатних закладів в період новорічно-різдвяних свят чи зимових канікул.

Організовує акцію вже багато років поспіль обласний благодійний фонд «Майбутнє сиріт» разом зі службою у справах дітей Тернопільської ОДА. З її допомогою хлопчики та дівчатка без сім’ї мають змогу провести свої свята й канікули по-іншому: в колі небайдужих людей.

– До участі в програмі ми запрошуємо дітей віком від 6 років до 18 років (від 1 по 11 клас), які мають статус дитини-сироти чи дитини, яка позбавлена батьківського піклування, і які мешкають в інтернатних закладах Тернопільської області, – розповідають у фонді «Майбутнє сиріт». – У такий спосіб прагнемо подарувати цим хлопчикам і дівчаткам увагу, турботу і познайомити їх з національними та родинними традиціями. Для кожної дитини така участь у програмі є важливою, адже в її житті появляються люди, які можуть стати другом, підтримкою, наставником, значущою людиною чи новою сім’єю. Саме таких візитів в гостьові сім’ї діти з нетерпінням чекають.

Щоб долучитися до програми, потрібні тільки бажання та готовність підготувати необхідні документи задля безпеки дитини. Зокрема, довідку про несудимість; довідку, що ви не стоїте на обліку в психіатра і нарколога; дозвіл зі служби у справах дітей за місцем проживання.

Зареєструватися для участі в програмі можна до 25 грудня. У фонді «Майбутнє сиріт» зазначають, що охоче нададуть консультації всім, хто зголоситься взяти до себе дітей на період свят.

– Звертайтесь за номером 098 384 95 94 чи пишіть координаторці програми – Ірині Вакалюк у фейсбуці (Iren Vakaliuk), – додають у фонді. – Завдяки вам діти зможуть провести новорічно-різдвяні свята і канікули по-новому, в сімейній атмосфері.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares