Володимир Зеленський: «Цього року ми оновимо рекордну кількість державних доріг на Тернопільщині»

Володимир Зеленський: «Цього року ми оновимо рекордну кількість державних доріг на Тернопільщині»

Президент України  з робочим візитом побував у нашій області

Глава держави оглянув будівництво «Водної арени Тернопіль». Об’єкт є одним з пріоритетних в області і реалізовується  в рамках програми «Велике будівництво».

  • «Водна арена» стане справжньою візитівкою не лише Тернополя, а й України. Завдяки цьому проєкту можна буде залучити більше туристів та забезпечити  спортсменів комфортними  умовами для тренувань, – зазначив Володимир Зеленський. – Щоб арена була міжнародного класу, необхідно буде виділити додаткові кошти з державного бюджету. Думаю, наступного року ми повністю завершимо будівництво.

Тернопіль отримає 190 млн. грн. на добудову Гаївського мосту

Глава держави також ознайомився зі станом  ремонтних робіт на автошляху міжнародного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, зокрема поблизу смт. Дружба.
Як зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, цього року відбулося наймасштабніше оновлення доріг Тернопільської області за всі роки незалежності. На деяких ділянках це перший ремонт за 30 років.
– Цього року ми маємо амбітні плани – відремонтувати рекордну протяжність державних доріг на Тернопільщині, – зазначив Володимир Труш. – А саме – 162 км доріг державного значення та ще 76,8 км місцевого.   Вперше за кілька десятків років повністю ремонтують напрям Тернопіль – Заліщики, дорогу в місті Ланівці, завершують маршрут Тернопіль – кордон з Рівненщиною. Особливу увагу ми приділяємо і якості виконання робіт. Також під час візиту Президента стало відомо, що Тернопіль отримає 190 млн. грн. на добудову Гаївського мосту. Це дороговартісний проект, і без допомоги державних коштів реалізувати його було б неможливо.

У Білій відкрили садочок для 120 дітей

Володимир Зеленський відкрив новозбудований дитячий садок у селі Біла, який розрахований на 120 діток. Будівництво розпочалося у листопаді 2019 року, а завдяки проєкту «Велике будівництво» цього року вдалося завершити об`єкт. Про власний дошкільний заклад місцеві жителі мріяли уже давно. Незважаючи на те, що село Біла є досить великим за площею та кількістю населення, батькам доводилося возити дітей до обласного центру.

Глава держави відзначив, що це приміщення побудоване із застосуванням енергоефективних технологій, має яскравий, креативний зовнішній та внутрішній дизайн, багатофункціональний простір, тематичне оформлення у сучасній стилістиці.

«Дуже важливо, що увага влади, як державної, так і місцевої, спрямована на майбутнє України – на цих дітей. Думаю, у закладі діткам буде затишно і комфортно», – наголосив Володимир Зеленський.

Вартість будівництва становить близько 40 млн. грн, з яких 80% – кошти Державного фонду регіонального розвитку та 20% – з місцевого бюджету.

Звання «Героя України» і орден «Золота Зірка» для Юрія Горайського

Перебуваючи на Тернопільщині, президент зустрівся з родиною військового зі Збаража Юрія Горайського, який був поранений на Сході в районі міста Докучаєвська. Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України солдату Юрію Горайському посмертно за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові. Високу нагороду та орден «Золота Зірка» Президент вручив доньці загиблого бійця під час робочої поїздки на Тернопільщину.

 «Я хочу подякувати вам усім за вашого Героя. Героя, який віддав своє життя заради нас усіх. Все, що ми можемо сьогодні зробити, – це пам’ятати таких людей, пам’ятати таких героїв», – зазначив Володимир Зеленський.

Дружина Юрія Горайського Наталія подякувала Главі держави за нагороду та зауважила, що її чоловік був активним і відданим своїй країні.

«Для нас дуже важливо знати, що це все не даремно, що це цінно», – сказала вона.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares