Винахідника з Тернопільщини відзначили на міжнародному конкурсі: хлопець створив унікальну програму для людей з вадами слуху

Винахідника з Тернопільщини відзначили на міжнародному конкурсі: хлопець створив унікальну програму для людей з вадами слуху

Олександр Лучин, слухач Зіліщицької філії  Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України, здобув срібну медаль на Міжнародному конкурсі і шоу винаходів та інновацій (INTARG).

Як повідомляє прес-служба облради, це міжнародна виставка високого рівня, основне завдання якої – популяризувати винаходи та інновації для впровадження їх у промислове виробництво.
«INTARG організована для прямого контакту представників науки, бізнесу і будь-яких організацій, які надають підтримку та фінансування винахідникам. Цьогорічна виставка через пандемію COVID-19 відбувалася онлайн. Представники 17 країн, серед яких 12 МАНівців від України, продемонстрували свої розробки», – йдеться у повідомленні.

Олександр Лучин створив бота в Telegram, який перетворює голосове повідомлення на текст на десяти мовах.

Програма допомагає спілкуватися з людьми  з вадами слуху в реальному житті та дозволяє їм  слухати аудіоповідомлення в онлайн-чатах.

Бот є безкоштовним і може використовувавтися на старих пристроях.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares