Випускники Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ отримали дипломи (ФОТО)

Незабутня мить – випускний магістрів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Вир шалених емоцій щастя та хвилювання. Ще один крок у професійне життя роблять справжні фахівці своєї справи – понад 50 випускників-магістрів зі спеціальностей «Облік і оподаткування» й «Фінанси, банківська справа та страхування» (Митна справа).

Урочистості з нагоди вручення дипломів вітальним словом розпочала директор ЧННІПБ ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Надія Євстахівна Кульчицька. Вона відзначила, що сьогоднішні випускники отримали не тільки професійні знання, але й зросли як особистості. «Хотілося б нагадати, що немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями й умінням їх застосувати – це вже професіонал з великої літери. Досягнувши творчих успіхів, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим та найнасиченішим. Залишаючи рідну alma-mater, не забувайте тих, хто вас навчав, вкладав свою душу та завжди був поряд. У добру путь, випускники! Творіть добро!» – наголосила директор Інституту.

Продовженням свята стало благословення Преосвященного Владики Димитрія (Григорака) Єпископа Бучацького.

Привітати випускників завітали голова Державної екзаменаційної комісії, начальник Чортківського управління Тернопільської ОДПІ, голова районної державної адміністрації Оксана Тимофіївна Зайчук.

Радість від проведених років навчання висловила куратор, кандидат економічних наук Яковець Тетяна Аркадіївна, побажавши випускникам міцних та люблячих сімей, сталевого здоров’я, благополуччя та миру, завжди залишатися добрими людьми, незважаючи на обставини.

Опісля завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін кандидат економічних наук Дерманська Людмила Василівна зачитала Наказ про вручення дипломів магістра.

Цікавою традицією стало перекидання китички в знак того, що колишні студенти стали дипломованими фахівцями.

Слова вдячності наставникам висловила від імені випускників магістр ЧННІПБ ТНЕУ Тетяна Середа, а музичний дарунок представила магістр ЧННІПБ ТНЕУ Іванна Школьницька.

Святкування було наповнене різноманітними мистецькими номерами у виконанні викладачів, випускників та щирими побажаннями від батьків та гостей.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares