З початку року поліцейські Тернопільщини виявили 42 автомобілі-«двійники»

З початку року поліцейські Тернопільщини виявили 42 автомобілі-«двійники»

Правоохоронці застерігають краяни бути вкрай обережними під час покупки авто.

«Під час перевірки документів виявлено, що номер кузова на транспортному засобі та в реєстраційних документах не співпадає», – повідомлень такого змісту в оперативних зведеннях поліції останнім часом дуже багато. Поліцейські під час зупинки транспортних засобів та їх перевірки виявляють так званих «двійників».

За даними управління патрульної поліції, з початку року було виявлено 42 автомобілі з явними ознаками підробки документів чи номерів агрегатів. Такі транспортні засоби вилучають на штраф-майданчик для проведення усіх необхідних експертиз.

У сервісному центрі МВС стверджують, без відповідного фахового досвіду виявити підробку важко. Тому, задаючись ціллю придбати автомобіль, жителі краю, насамперед, мають переконатися, що купують справжнє авто.

– Не полінуйтеся  приїхати з власником транспортного засобу, в котрого збираєтеся придбати автомобіль,  до найближчого сервісного центру,-  каже головний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС Василь Барановський. –  Тут ви матимете  змогу перевірити реєстраційні документи та номери агрегатів машини за наявними інформаційними базами.

Якщо у Вас виникла підозра щодо легальності авто, ви можете звернутися до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення відповідних екс­пертиз та досліджень.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *