Випускники Кременецького педагогічного училища знайшли один одного через 40 років (ФОТО)

Випускники Кременецького педагогічного училища знайшли один одного через 40 років (ФОТО)

Незабутню зустріч влаштували випускники  Кременецького педагогічного училища. За 40 років розлетілися, ніби птахи, хто куди. Шукали через Інтернет, рідних і знайомих.

Майже неймовірно, але через багато років зі всієї групи не вдалося знайти лише одну – Ларису Демчук з Волині. На жаль, когось уже немає в живих. Відійшла в інший світ Тамара Комар, а також класний керівник І. Долинський.

Зустрічі чекали всі, хто 40 років тому залишив стіни рідного училища. З нетерпінням виглядала всіх Марія Дяків, яка приїхала першою. Неможливо було стримати хвилювання, коли випускниці збиралися і з тривогою та цікавістю намагалися згодом упізнати тих, хто підходив: Любу Баран, Любу Гринду, Марію Михальчук, Лесю Подолю, Неонілу Ремизович, Світлану Крючковську, Олю Мороз, Марію Жежук, Ганну Гаврилюк, Марію Наконечну… Потім були слова радості та обійми.

Зібрала всіх і організувала зустріч Галина Мандзій. Не змогли завітати Оля Бригідир, Люда Бринюк, Галя Семенюк, Марія Макосій. Телефонними дзвінками привітали одногрупниць Надя Ткачук з Кременчука і Надя Стецюк з Кременечини.

На правах господинь привітали всіх присутніх Оля Холодницька, Галя Гуцало. Всі разом зайшли у церкву Матері Неустаної Помочі, дякували Богу і Матінці Божій. що оберігали і допомогли зустрітися знову.

На зустріч приїхали з різних міст. Марія Мельничук волею долі опинилася в епіцентрі війни на Сході. А Ярослава Брегін завітала з Полтавщини.

Розповідали про рідних, згадували студентські роки. Виявилося, що є в групі мама-героїня Марія Сисак, яка народила і виховала восьмеро дітей. А Ніна Жежук тішиться вже 19 внуками.

Були сльози радості та смутку, бо у кожноі жінки своя доля. З усмішкою згадували весілля Олі Пущак, на яке їздила вся група. Наприкінці всі зробили пам’ятне фото через 40 років. Тепер вірять і сподіваються, що зустрінуться через 5 років знову.

Максим СКАСКІВ.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares