Як коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ святкував день народження (ФОТОРЕПОРТАЖ)

7 травня в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбулося справжнє свято. Дирекція, викладачі та студенти святкували 8-му річницю з дня народження коледжу, та з приємністю запросили абітурієнтів, а також їхніх батьків розділити свято, адже одночасно відбулись і День відкритих дверей для охочих навчатись у нас.

Дійство розпочалося з благословіння Архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора та спільної молитви. Виступ продовжили дирекція, викладачі та студенти КЕПІТ. Колектив, який налічував понад 60 чоловік, виконав «Молитву за Україну».

З вітальним словом виступив перший проректор ТНЕУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент Микола Іванович Шинкарик, який вручив нагороди та щиро вітав від адміністрації Тернопільського національного економічного університету.

З приємністю звучали вітальні слова і директора КЕПІТ ТНЕУ к.е.н., доцента Василя Федоровича Мартинюка, який звернувся з любов’ю та щирими словами до усіх присутніх.

У святковому заході брали участь вокально-інструментальний ансамбль «Рідні галичани», солістка-вокалістка Роксолана Залізняк, танцювальний дует Аліни Калашник та Володимира Лобура. Також Анастасія Жіденкова та Анжеліка Васюк читали вірші, що зворушили кожного глядача до сліз.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *