Як на Тернопільщині виплачують допомогу з безробіття під час карантину

Як на Тернопільщині виплачують допомогу з безробіття під час карантину

Виплати з часткового безробіття у Тернополі та Тернопільському районі допоможуть зберегти 679 робочих місць, повідомляють у центрі зайнятості.
Роботодавцям м.Тернополя та Тернопільського району служба зайнятості виплачує допомогу з часткового безробіття. Її можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.
Станом на 18 травня 2020 року 147 роботодавців подали пакети відповідних документів, які перевірила та розглянула робоча група, що діє в Тернопільському обласному центрі зайнятості. Було прийнято 93 позитивних рішення щодо виплати допомоги з часткового безробіття.
Після проходження всіх визначених законодавством процедур між центром зайнятості та роботодавцями підписано договори, у яких визначено порядок надходження коштів на рахунки роботодавців та виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Завдяки цьому будуть збережені робочі місця для 679 працівників.
Уся інформація на сайті Державного центру зайнятості у розділі «Роботодавцям» – https://is.gd/sCGoBM.
Контактна інформація: вул. Текстильна, 1б м.Тернопіль, 46002;
тел. (0352) 52-71-35, (0352)52-44-47, (0352)23-51-46.
E-mail: tern_tr@dcz.gov.ua
Web:www.ter.dcz.gov.ua
Код ЄДРПОУ 14029303

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *