Як об’їхати Гаївський міст у Тернополі (СХЕМА)

Як об’їхати Гаївський міст у Тернополі (СХЕМА)

З 1 травня у Тернополі розпочнуться роботи з часткового демонтажу аварійного Гаївського мосту. У зв’язку з цим будуть змінені правила дорожнього руху через шляхопровід.

Зокрема, рух через міст буде дозволений лише легковому транспорту, а з метою недопущення руху великогабаритного транспорту через міст встановлять висотні обмежувачі руху;

З боку вулиці Гайова (на роздоріжжі у напрямку до села Великі Гаї) буде облаштовано кругове перехрестя для тимчасового кругового руху автомобілів;

об’їзд великогабаритних транспортних засобів буде проходити неподалік ТРЦ «Подоляни» через Львівську трасу, а також вулицями Микулинецькою та Гайовою.

Окрім того, з боку вулиць Протасевича та Об’їзної відбудеться звуження двох смуг для руху в одну з кожної сторони, оскільки з 1 травня розпочнеться демонтаж частини мосту, яка у найбільш аварійному стані. Також з усіх сторін будуть виставлені необхідні знаки для безпечного проїзду.

До слова, Гаївський міст є частиною траси міжнародного значення.  На його ремонт необхідно понад 205 мільйонів гривень. Зі своєї сторони Тернопільська міська рада виготовила проектно-кошторисну документацію, замовила усі експертизи та виділила частину коштів на проведення першочергових робіт.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *