Як розвивається ІТ-індустрія в Тернополі

Як розвивається ІТ-індустрія в Тернополі

Розвиток IT-сфери у місті, шляхи промоції Тернополя як комфортного міста для життя та роботи ІТ-спеціалістів, а також впровадження інновацій в освітній сфері та підвищення кваліфікації працівників ВУЗів обговорювали на тристоронній зустрічі представники Асоціації «IT Ukraine», Тернопільського  IT Кластеру та міської ради.

Ознайомився з діяльністю працівників індустрії інформаційних технологій та обговорив з присутніми шляхи подальшої співпраці задля реалізації концепції IT-міста і очільник Тернополя Сергій Надал.

«ІТ- це саме той сектор, на основі якого незабаром формуватиметься розвиток усіх галузей економіки та промисловості, а також органів місцевого самоврядування та державної влади. Тому ми активно розвиваємо різноманітні інноваційні інструменти і реалізовуємо проєкт «Місто у смартфоні», – наголосив Сергій Надал. – У Тернополі молодь подає великі надії щодо реалізації себе в ІТ-сфері і нам важливо напрацювати спільні дії, щоб комплексне вивчення ІТ-напрямку відбувалося не лише у ВУЗах, а й  на рівні середньої освіти».

Під час зустрічі сторони також поділилися ідеями щодо подальшого впровадження у Тернополі ІТ-спеціалізації для дітей з інвалідністю, впровадження загальноміських конкурсів в IT-сфері та реалізації проєкту «Smart City» і інших спільних проєктів між міською радою та тернопільським  IT-Кластером. Подібні зустрічі відбуватимуться й надалі.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares