Як уникнути шахраїв при купівлі авто з США?

Як уникнути шахраїв при купівлі авто з США?

Купівля вживаного автомобіля за кордоном – це складна і відповідальна задача, однак більшість автолюбителів вибирають саме такий спосіб. Це обумовлено тим, що в умовах нашої країни транспортні засоби швидко приходять в непридатність через стан дорожнього полотна, і купувати їх просто нераціонально.

Компанія «Колумб Трейд» надає клієнтам можливість швидко і безпечно замовити практично будь-яку відому марку автомобіля з Америки. Під час вибору можна оглянути автомобіль за допомогою відеозв’язку, а доставка товару буде здійснена в максимально стислі терміни.

«Колумб Трейд» займає лідируючі позиції в сфері продажу сучасних автомобілів з США. Тут представлений багатий асортимент кращих транспортних засобів, а заявки на придбання обробляються максимально швидко, що привертає масу нових покупців.

Відмінною особливістю компанії є її багаторічна робота і виключно позитивні відгуки клієнтів. Досвідчені менеджери надають професійні консультації з усіх питань і допомагають визначитися з вибором. Надходження автомобілів з США відбувається щодня, і основна частина товару привозиться під замовлення – Columbauto.com.ua.

Подробиці про послуги і кращі пропозиції для покупців можна знайти на офіційному сайті компанії. Крім продажу автомобілів фахівці займаються страхуванням, що дуже зручно для багатьох клієнтів. У разі виникнення деяких проблем з доставкою замовник відразу ж отримує всю необхідну інформацію.

Переваги співпраці з «Колумб Трейд»:

  • послуги повністю легальні, машини ретельно перевіряють на знаходження в угоні;
  • фахівці надають цінні консультації з обслуговування транспортних засобів;
  • тут найширший асортимент вигідних пропозицій;
  • компанія допомагає оформити документи на території України.

Columb Auto – це кращий варіант для людей, які бажають замовити хороший автомобіль з США. Завдяки тому, що компанія є офіційним представником американських партнерів, ніяких складнощів з постачанням машин не буває. Ціни, з якими можна ознайомитися на сайті – одні з найбільш вигідних на ринку. Ліцензія на всі послуги гарантує, що дії компанії повністю легальні і у покупців не виникне проблем з законом.

Columb Trade є офіційним представником траспортної компанії Інтер Карго.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *