Як вдало підібрати ролети?

Великий вибір ролет дозволяє підібрати їх до будь-якої кімнати. Водночас це також може ускладнити вибір ідеальної моделі. Найкраще звернутися до консультантів, які порадять ролети відповідно до ваших побажань. Наприклад, це можуть бути тканинні ролети день ніч – Львів має багато цікавих рішень. Дізнайтеся практичні поради, завдяки яким ви знайдете найкращі ролети для вашого інтер’єру.

Які ролети можна вибрати?

Це можуть бути найбільш популярні варіанти – затемнені, прозорі чи ролети день-ніч. Компанія sunguard пропонує якісні конструкції в різноманітному виконанні. Вони підійдуть до будь-якого інтер’єру – залишилося лише підібрати модель. Вибір залежить від того, яке рішення вам більше подобається. Зокрема, звичайні ролети – хороша ідея для обробки класичних композицій, тоді як римські штори мають значно цікавіші форми, саме тому вони дозволяють створювати десятки різних, як елегантних, так і дуже екстравагантних композицій.

  • Ролети

Рулонні штори – класичне й найпопулярніше рішення. Вони мають прямий кінець, тоді як у верхній частині ролет є валик, на який намотаний декоративний матеріал. Важливо, що ролети можна встановлювати лише на віконну раму – безпосередньо на стрічку чи за допомогою неінвазивних ручок.

  • Римські штори

На відміну від класичних ролет, матеріал римських штор не скручується на верхньому валу. Шнури, розміщені по обидва боки, піднімають віконну тканину на відповідну висоту. Завдяки цьому римські штори створюють ефектні хвилі й стають елегантною прикрасою вікна та всієї кімнати.

  • Ролети день-ніч

Двосторонні ролети – дуже оригінальне рішення, що складається з двох шарів тканини. Він поєднує в собі функцію завіси та фіранки в одному: нижній шар виконаний із напівпрозорої білої вуалі, а верхній – із декоративної чи затемненої тканини. За допомогою механізму ви можете вільно регулювати налаштування ролет: або для того, щоб повністю затемнити кімнату, або щоб навпаки – освітлити її.

  • Прозорі ролети

Переважно вони виконують декоративну функцію. Такі моделі виготовлені з прозорого матеріалу, завдяки чому майже не блокують сонячні промені. Їхня ніжна тканина настільки елегантна, що має чудовий вигляд на будь-якому вікні. Це прекрасне рішення для вітальні, хоча ви також можете розмістити їх на кухні. Завдяки тому, що ці ролети не перекривають світло, вони також підходять для невеликих приміщень, які потрібно освітлити.

  • Затемнені ролети

Використовуйте їх у своїй спальні – і ви побачите, наскільки легше стане засинати. Затемнені ролети можуть повністю перекрити світло ззовні. Тож всередину кімнати не проникне жоден сонячний промінь (що ідеально для денного сну), світло вуличних ліхтарів або автомобільних фар.

Ролети для дому – знайдіть ідеальну модель

Для цього потрібно:

  • вибрати основний тип ролет;

  • провести відповідне вимірювання;

  • підібрати матеріал відповідно до приміщення та ваших потреб.

Ці кілька кроків значно полегшать вам вибір ідеальних ролет. Пам’ятайте, що всі тканини можна легко адаптувати не тільки до типу кімнати, а й до стилю в інтер’єрі.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares