Як вибрати і де замовити хрестик-кулон із золота

Як вибрати і де замовити хрестик-кулон із золота

Ювелірні вироби у формі хреста із зображенням Ісуса Христа завжди користувалися у людей особливою популярністю. І це аж ніяк не дивно. Подія, пов’язана зі смертю, наступним похованням і воскресінням Спасителя, зіграла велику роль в історії людства. Саме тому прийнято ставити на могилах хрест, а в заключний день тижня – ходити до церкви на богослужіння.

Крім того, золотий хрестик по праву визнається своєрідним символом, оберегом, знаком, що вказує на віросповідання і приналежність до християнського напрямку релігії. Аксесуар виступає візуальним доказом того, що його володар намагається будувати життя за принципами, властивими православній церкві. Іншими словами, власник даного предмета любить працювати, шанує батьків, цінує сім’ю і не порушує інших заповідей Божого Закону.

Як вибрати натільний хрестик?

Незважаючи на те, що пропонована прикраса має порівняно невеликий формат, підходити до його купівлі слід максимально уважно, акуратно і відповідально. Справа в тому, що виріб, виконаний з дорогоцінного металу, традиційно купується на тривалі роки. А це означає, що помилитися з вибором тут ніяк не можна.

З іншого боку, широкий перелік профільних аксесуарів, що реалізуються на ринку, часто заплутує майбутнього користувача. Наприклад, золоті хрестики на gold.ua представлені у великому асортименті, з відмінними характеристиками кольору, ваги, виробника і т.д.

Одні моделі – розраховані тільки на жінок, другі – на чоловіків, треті – поставляються разом з ланцюжком, четверті – зі вставкою, у вигляді, скажімо, діаманта, п’яті – продаються зі знижкою за ціною.

Ну і звичайно, новий золотий кулон-хрестик повинен повною мірою відповідати персональним перевагам власника. Унікальний дизайн прикраси в комбінації зі зручністю використання, оптимальною вартістю і якістю виробництва – вірні критерії того, що виріб підібрано правильно і прослужить довгі роки.

Колір металу

Сучасні моделі зазвичай виготовляються в червоному кольорі. Але крім основного, існують ще й жовтий, білий і комбіновані хрестики. Вибір знову залежить, перш за все, від особистих смаків. Не слід намагатися гнатися за натовпом – замовляйте аксесуар, що вам ближче до душі.

Наявність ланцюжка

Ви можете замовити потрібний виріб з ланцюжком, так і без неї. Безумовно, перший варіант – практичніше. Однак іноді бувають ситуації, коли користувач не бажає носити хрест на тілі. А краще зберігати його в коробці, на стіні або іншому місці. У таких випадках можна обійтися і без ланцюжка.

Вставка

Важливим елементом даного аксесуара виступає вставка у вигляді каменю. Тут на вибір споживача безліч рішень:

  • діамант;
  • сапфір;
  • цирконій;
  • аметист і багато іншого!

Рекомендується ретельно вивчити каталог перед тим, як здійснювати покупку. Тим більше що застосовувані камені можуть мати різний колір і форму.

Де купити золотий хрестик?

Сьогодні щоб замовити відповідний за формою, розміром, кольором і дизайном хрестик зовсім не обов’язково залишати роботу або дім. Досить просто зайти в тематичний інтернет-магазин, познайомитися з каталогом, проконсультуватися з менеджером і придбати товар, що цікавить!

Сервіс Gold.ua спеціалізується в сфері реалізації ювелірних прикрас близько 10 років і має бездоганну репутацію на ринку. На сайті компанії ви зможете знайти будь-який необхідний хрестик і купити його з доставкою за вказаною адресою.

Замовлення з сайту можливе щодня, в будь-який час доби. Якщо ви перебуваєте в Україні, то можете забрати товар зі складу за допомогою самовивозу. До послуг кожного клієнта – привабливі ціни на вироби, різні способи оплати, оформлення в кредит в найбільших банках.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares