Як виміряти об’єм голови для перуки

Правильно виміряний об’єм голови при підборі перуки гарантує, що носіння буде комфортним. Занадто маленька перука постійно піднімається на голові або сильно здавлює в області скронь, велика не надійно закріплюється і зсувається. Підібрати відповідну модель можна численними примірками або точним виміром декількох параметрів. Останній варіант суттєво заощадить час. Якщо ви ще не знаєте, де купити якісні перуки, загляньте в інтернет-магазин Zirkova https://zirkova.com.ua/g8412215-naturalnye-pariki.

Вимірювання об’єму голови сантиметровою стрічкою

Підбір розміру на основі такого параметра, як об’єм голови, вважається найбільш простим. Для вимірювання знадобиться сантиметрова м’яка стрічка. Для правильного виміру лінія повинна проходити від центру лобового виступу через виски та потиличний бугор. При вимірі об’єму голови сантиметрова стрічка має щільно прилягати, але не здавлювати голову. Отриманий результат варіюватиметься в межах від 46 до 58 см.

Тепер на основі отриманих даних можна підбирати розмір перуки. Основних розмірів всього три Petite, Average та Large (маленький, середній, великий відповідно). Для перук також запроваджено проміжні розміри.

Дуже маленький або Ultra Petite – розмір перуки, що підходить для дітей, підлітків і мініатюрних жінок з маленькою головою об’ємом від 46 до 50 см. Маленький (Petite) – до 52,2 см, середньо-маленький (Petite / Average) – до 53, 8 см, середній (Average) – до 55 см, середньо-великий (Average/Large) – до 56,3 см, великий (Large) – до 57,5 см. Завершує розмірну сітку перуків дуже великий розмір (Extra Large), придатний для тих, чий об’єм голови сягає 58 см.

Однак правильно виміряти об’єм голови в ряді випадків недостатньо, необхідно враховувати особливості конструкції окремої перуки. Наприклад, модель з імітацією шкіри без вставки монофаліменту буде трохи більшою за аналогічну, але має вставку.

Правильне визначення розміру за трьома параметрами

Точніше визначення розміру дає вимір додаткових параметрів. Перед проведенням вимірів обов’язково зберіть волосся на тугий хвіст.

  • Окружність голови виміряйте по лінії росту волосся, проводячи від центру чола, за вухами та по потилиці.
  • Довжину від вуха до вуха вимірюють через верхівку.
  • Розташувавши сантиметрову стрічку вертикально виміряйте відстань від чола до потилиці.

Отже, отримавши правильні кінцеві виміри, визначимо розмір. S – до 53/33,5/34,5 см; M – 54-57/34-35/35-37,5 см; L – понад 57/35/37,5 см.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares