Як забезпечити догляд за людиною у Тернополі?

Як забезпечити догляд за людиною у Тернополі?

Нажаль, ніхто не застрахований від форс-мажорних обставин. Інфаркти, інсульти, хронічні захворювання, післяопераційний стан та похилий вік викликають багато проблем у рідних людини, яка потребує додаткової допомоги. В Тернополі якісної системи догляду за такими людьми немає.

Лікарні та доглядальниці

Забезпечити цілодобовий догляд за людиною у лікарні зручно виключно при наявності великої кількості рідних та друзів. Медичний персонал не в змозі приділяти увагу всім пацієнтам – є ризик пропустити погіршення стану. Геріатричні лікарні міста та області – це не краще місце для лікування рідної людини.
Послуги доглядальниць у нашому місті зазвичай надаються неофіційно, із готівковою почасовою оплатою – від 150-300 грн./година. Окрім повної безвідповідальності, таки працівники не завжди мають профільну освіту, необхідні знання та навички по догляду за хворим.

Найняти доглядальницю через агентство персоналу також не дає гарантій. Робота доглядальниці дуже відповідальна, займає багато часу, потребує наявності фахової освіти та досвіду роботи. Агентства з підбирання персоналу часто нехтують вимогами та пропонують у якості доглядальниць будь-кого.

Приватні клініки та пансіонати

Приватні медики зазвичай пропонують тимчасовий догляд після операції та амбулаторне лікування. Окремо оплачуються медичні послуги на дому (ін’єкції, масаж, крапельниці).

Приватних геріатричних пансіонатів із якісним обслуговуванням в Тернополі немає. Пошук в Інтернеті дає посилання на київські або львівські приватні пансіонати, що надають послуги з догляду післяопераційних хворих та людей похилого віку. Заклади розташовані в мальовничих місцях, мають добре технічне оснащення, програми реабілітації, комфортні умови проживання. Створення такого пансіонату на Тернопільщині – чудова соціальна та бізнес-ідея.

Цифровий нагляд

Допомогти прослідкувати за рідною людиною в той час, коли ви на роботі або у відрядженні, допомагають сучасні технології. Оберіть смарт-годинник із розширеними опціями контролю функціонального стану хворого: https://secunda.com.ua/shop/umnye-chasy. Надійно зафіксований браслет годинника здійснює моніторинг пульсу та тиску.

Дані синхронізовані із смартфонами рідних або лікаря та негайно надсилаються у разі ризику критичних значень. Смарт-годинник є цілодобовим зв’язком хворого з рідними, GPS-маяком, кнопкою SOS та прихованим прослуховуванням. Це надійна допомога у догляді, доки в місті немає якісних медичних послуг.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares