Як знайти кваліфікованого плиточника-облицювальника

Може здатися, що сьогодні знайти кваліфікованого будівельника дуже просто через соцмережі, сайти безкоштовних оголошень, форуми чи просто через пошукову стрічку в інтернеті. Але навряд чи такий спосіб підійде, тому що пошук необхідно здійснювати з урахуванням конкретного виду плитки. Потрібно звернути увагу на те, що навіть професіонал з досвідом може надавати послуги з монтажу певних видів кахлів. Плиточні роботи у Львовівиконує дуже багато спеціалістів, але не кожен з них береться, наприклад, за монтаж матеріалу ручної роботи чи мозаїки.

Основні поради

Щоб знайти підходящого виконавця, необхідно врахувати спочатку наступні моменти:

  • Вибрати підходящу плитку. Для початку необхідно визначитися з певною колекцією кахлів, і тільки після цього розпочинати пошук майстра. Якщо буде вибраний нестандартний варіант – великоформатна, об’ємна плитка, мозаїка чи ін., необхідно шукати саме того, хто зможе гарантувати якість виконання робіт.
  • Зорієнтуватись по ціні.Чим складніший матеріал буде куплений, тим дорожче обійдеться його монтаж. До прикладу, мозаїка, шеврон розцінюється майстрами недешево. Ще дорожчим буде укладання плиток з великим форматом, монтаж якої зазвичай виконує двоє майстрів. Можливо, врахувавши цей нюанс, краще буде придбати більш простий в роботі матеріал.
  • Придумати розкладку.Саме з цього треба почати – визначитися з варіантом, потім підібрати кахлі, виконати фінальний ескіз з максимально точною розкладкою. Навіть з оздобленням стін чи підлоги простою в роботі плиткою можуть виникнути певні складнощі, які залежать від калібру – відмінності фактичних параметрів від номінальних. У випадку використання прямих кахлів з укладанням їх по «цегляному» варіанту, на стиках плити будуть розходитися по рівню (це не стосується маленьких форматів типу «кабанчик», імітації цегли, паркету).
  • Перевіряти калібр перед придбанням. Цей параметр наноситься на кожну упаковку. Важливо перевірити, чи співпадає він для всієї партії, яка закупляється.
  • Врахувати планетарність. Відхилення по даному параметру також можливі. Тому потрібно звернути увагу на випуклість чи увігнутість матеріалу. Важливо врахувати, що чим більшою є по розмірах плита, тим відчутнішим буде таке відхилення. На підлозі можливо плита зможе трохи вирівнятися під своєю вагою. Але на стіні цього не станеться. Тому матеріал, що має розміри, які перевищують по довжині 120 см, потрібно буде вкладати з використанням спеціальних вирівнюючи систем.

Це далеко не всі поради щодо вибору матеріалу та, відповідно, майстра, який зможе виконати його монтаж якісно. На цьомусайті є можливість знайти виконавця, який впорається з потрібним різновидом плитки, та зможе гарантувати високу якість виконаних робіт.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares