Як знімати квартиру подобово і що потрібно знати

Як знімати квартиру подобово і що потрібно знати
Є різні випадки, коли доводиться знімати квартиру подобово. Як же зняти і не помилитися? Як знайти житло, де буде комфортно, затишно і не буде проблем?

Що таке подобова оренда і як вибрати квартиру без проблем

Квартири на відміну від готелів є практично скрізь. У кожному місті, в кожному районі можна знайти квартиру, яка здається подобово. І знайти їх можна дуже просто – зайти на спеціалізований сайт подобової оренди Vlasne.ua.

Квартири бувають різного рівня – економ, бізнес і елітні. Чим нижче клас, тим нижча вартість і менше зручностей. В економ-класі немає надмірностей, тільки найнеобхідніше для того, щоб переночувати. Бізнес-клас являє собою вже житло з підвищеним рівнем комфорту. Елітне житло передбачає наявність розкішних апартаментів, де є дизайнерський ремонт, дорогі меблі, побутова техніка найвищого класу, наявність великої кількості зручностей. У квартирах завжди в наявності посуд, постіль, рушники. Є обладнана кухня, що є великим плюсом, так як це можливість готувати їжу і економити на харчуванні в ресторанах.

Як вибрати квартиру на відстані

Найчастіше квартиру ви не бачите наживо, а тільки на фото. Природно, що фото можна виставити нереальне.

Звичайно, що фотографія ще й не передає всіх нюансів, запахів тощо, тому можна по приїзду дуже здивуватися. Уникнути неприємних сюрпризів і вибрати гарну квартиру на відстані можна і по фото. На порталі Vlasne.ua є можливість абсолютно спокійно зняти квартиру подобово, так як квартири перевірені, з реальними відгуками від реальних орендарів. А ще є послуга безпечного бронювання, яка дозволяє відчувати себе захищеним. Таким чином, гроші, перераховані за бронювання квартири, не пропадуть, не зникнуть разом з квартирою, а будуть у повній цілості до самого заселення. А ось, якщо трапилося так, що ви приїхали, а квартира зовсім не така як обіцяли, то завжди можете повернути свої гроші і в найкоротші терміни, завдяки порталу, зможете швидко зняти іншу квартиру подобово.

Чи потрібно підписувати договір оренди

Договір оренди дуже корисна і потрібна річ, так як підписання цього документа допоможе уникнути багатьох неприємностей. У договорі вказуються дані обох сторін і пред’являються особисті документи орендаря і орендодавця. Це дозволяє переконатися, що маєте справу з господарем, а не з підставною особою, яка втягне вас у аферу. Так само вказуються терміни оренди, всі умови, правила та права сторін. Додається опис майна, що теж дуже корисно, тому що при її наявності, вас не зможуть звинуватити ні в псуванні, ні в крадіжці якихось предметів побуту і меблів.

Хто здає в оренду подобові квартири

Здають квартири, як власники, так і посередники. Якщо власнику потрібно заплатити тільки орендну плату, то ріелтору ще і 50% комісії. Деякі клієнти розраховують на те, що за допомогою брокера буде швидше і надійніше, а насправді посередник не є гарантією безпеки і надійності, а також не несе ніякої відповідальності. З цієї причини, більшість потенційних орендарів хочуть зняти квартиру без посередників. Це завжди можна зробити на Vlasne.ua, де спокійно, безпечно і без зайвих третіх осіб, тільки власники. З порталом можна легко організувати свій комфорт далеко від дому.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *