Які авто вигідно купувати українцям за кордоном?

Які авто вигідно купувати українцям за кордоном?

В Європі і США хороші умови для експлуатації автомобілів, тому вони там в кращому стані, ніж у нашій країні.

У зв’язку з цим, привезти старий автомобіль з-за кордону – непогана ідея, якщо, звичайно, заздалегідь порахувати вартість розмитнення.

Пропонуємо список вживаних авто, які вигідно ввозити в Україну.

Недорогі європейські автомобілі за $1-4 тисячі

Хетчбек або універсал з великим пробігом (починаючи, наприклад, від 200 000 км), може і в Україні коштувати 1-2 тисячі доларів. Автомобілі з меншим пробігом, але все одно досить старі, коштують вже 3-4 тисячі доларів. Ясна річ, що всі вони на «єврономерах» і з туманним майбутнім. Привозять такі машини в Україну з Литви, Польщі та інших країн Східної Європи.

«Свіжі» авто за $6-15 тисяч

За такі гроші зараз можна привезти вживаний автомобіль в хорошому стані із Західної Європи. Причому в цю вартість увійдуть послуги посередника і розмитнення. Зазвичай, такі машини мають невеликий пробіг.

Седани і кросовери за $10-25 тисяч

За такі гроші можна привезти зі США автомобіль, якому від двох до п’яти років. Ці машини купують на американських страхових аукціонах за 4-7 тисяч доларів. А решта – це вартість перевезення, розмитнення і ремонту (якщо він потрібен). Так, на страхових аукціонах продають машини, що потрапили в ДТП.

Електромобілі за $10 -15 тисяч

Більшість вживаних електромобілів потрапляють в Україну із США. Там їх теж купують на страхових аукціонах. Ввезення електрокарів в нашу країну не оподатковується, тому потрібно платити тільки за перевезення (до 1500 доларів), послуги посередника, сертифікат (до 500 доларів) і, якщо потрібно, за ремонт. Найчастіше привозять «Nissan Leaf».

За матеріалами autonews.uaСхожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *