Які шпалери придбати для офісу?

Правильний вибір шпалер для офісу має велике значення, адже привабливий вигляд приміщень формує у свідомості клієнта позитивні асоціації з компанією. Вдало підібраний інтер’єр – це чудова нагода продемонструвати вишуканий смак і респектабельність, а також створити комфортну атмосферу для щоденної роботи. Сьогодні можна вигідно купити шпалери для офісу у спеціалізованих компаній, консультанти яких допоможуть не помилитися з вибором.

Наприклад, у каталозі відомої львівської студії Ваш інтер’єр шпалери на стіни для офісу представлені у широкому асортименті. Тут можна підібрати настінне покриття у відповідності з архітектурними та іншими особливостями приміщень.

Особливості вибору

Шпалери, які використовуються для облаштування офісу, допомагають вирішити одразу декілька завдань. Вони дають змогу створити ексклюзивний інтер’єр, візуально розширити простір, поділити приміщення на необхідні функціональні зони. Обираючи настінне покриття у відповідності до свого смаку, можна продемонструвати креативний підхід або традиційні погляди. Таким чином, ділові партнери будуть підсвідомо асоціювати стиль офісного інтер’єру зі стратегією ведення бізнесу.

При виборі шпалер провідні дизайнери радять користуватися наступними рекомендаціями:

  • Найкраще використовувати в офісі гамму світлих кольорів, які не діють гнітюче на мозок та нервову систему. Темні тони є сенс вибирати, якщо приміщення досить велике і добре освітлюється.

  • Для зонування добре підходять кольорові шпалери. Різними тонами можна виділяти окремі функціональні зони та переходи між ними.

  • Якщо вікна приміщення виходять на південь, краще використовувати шпалери холодних тонів. Це допоможе створити атмосферу уявної прохолоди та свіжості.

  • Теплі тони будуть доречними, якщо у приміщенні завжди прохолодно через працюючі кондиціонери. Це вдалий варіант для офісних кімнат, в яких недостатньо денного освітлення.

  • У кабінет з низькою стелею обирайте шпалери з полосками або не дуже яскравими вертикальними візерунками, які допомагають візуально зробити приміщення вищим.

Дизайнери не радять обклеїти стіни офісу шпалерами з легковажними квіточками, а також рекомендують уникати надто яскравих або дуже темних кольорів. Недоречними для офісного стилю вважаються наступні кольори: червоний, рожевий, фіолетовий тощо.

Щодо візерунків, краще обирати полотна з геометричними фігурами, ненав’язливими східними візерунками та малюнками у стилі абстракціонізм. Всі інші варіанти будуть відволікати персонал від виконання своїх обов’язків, розсіювати увагу.

Вимоги до офісних шпалер

У процесі вибору шпалер також потрібно забезпечити їх відповідність наступним вимогам:

  • стійкість до пошкоджень та довговічність

  • можливість легко очистити поверхню від бруду

  • стійкість до УФ-випромінювання, збереження первісного виду навіть під прямими променями сонця

  • стійкість до вологи

Виходячи з усього вище сказаного, краще замовити для офісу вінілові, металізовані або флізелінові шпалери. Якщо стіни в приміщенні ідеально рівні, можна наклеїти на них паперові аналоги.

Правильно підібраний колір стін – це один з недорогих та ефективних способів створення позитивного іміджу компанії, і він доступний кожному.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares