Які вакансії та вільні робочі місця пропонують у Тернополі

Які вакансії та вільні робочі місця пропонують у Тернополі

Станом на 1 серпня 2020 року від 152 суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність на території Тернопільської МТГ наявна інформація про 447 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 180 вакансій, на посади за робітничими професіями – 237 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 30 вакансій. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 37 вакансій.

Всього за січень-липень Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 913 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 4624 вільних робочих місця та вакантних посад.

Відповідно до ст. 47-1 ЗУ «Про зайнятість населення», роботодавцям виплачується допомога з часткового безробіття на період карантину, встановленого Кабміном з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Станом на 1 серпня 428 роботодавців Тернопільської МТГ та Тернопільського району подали заяви до центру зайнятості на компенсацію допомоги з часткового безробіття для 1748 найманих працівників. А також 3233 фізичних осіб- підприємців звернулись до центру зайнятості із поданням заяв для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Виплачено у травні-липні 2020 року допомоги з часткового безробіття на суму 28763,8 тис. грн.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *