Юні атлети зі Зборівщини показали гарні результати з двоборства у Києві (ФОТО)

Юні атлети зі Зборівщини показали гарні результати з двоборства у Києві (ФОТО)

2-3 березня в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р. н. і молодші). Змагання зібрали майже 800 учасників з усіх куточків країни, повідомив тренер Зборівської ДЮСШ Володимир Небельський.  

За словами президента ФЛА м. Києва Віктора Грінюка, змагання у такому форматі є дуже корисними як для самих атлетів, так і для їхніх наставників. Адже саме у цьому віці – 13-15 років – настає час визначатися з пріоритетними видами, і саме на таких стартах випадає чудова нагода оцінити, чого ти вартий в тій чи іншій дисципліні у протистоянні зі своїми ровесниками.

Генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь підкреслив, що усі нинішні зірки легкої атлетики свого часу пройшли через таке двоборство. Тренування – тренуваннями, але для подальшого прогресу дітей гарним стимулом є якраз змагальна атмосфера. І цей чемпіонат України, який для багатьох учасників був першим стартом національного рівня, має відкрити шлях у великий спорт для більшості з них.

У змаганнях взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ. Третє місце на дистанції 800 метрів і 5 місце на дистанції 1500 метрів завоювала Уляна Рава. Також залікові очки в скарбницю збірної Тернопільської області внесли Андріана Антонюк та Марія Мочук.

(На фото: Уляна Рава на п’єдесталі 3 місце)

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *