З 1 липня тернополяни можуть змінити свою виборчу адресу

З 1 липня тернополяни можуть змінити свою виборчу адресу

Розпочинається процедура зміни виборчої адреси для тернополян, які проживають не за місцем реєстрації або не мають реєстрації, з метою участі у виборах. Вона буде тривати з 1 липня до 9 вересня включно, повідомляє прес-служба ТМР.

Як зазначає, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ірина Бурда, для того, щоб змінити виборчу адресу, необхідно:

Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживанням. Знайти свій відділ можна за посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_organ_ved&pid100=61&prejim=3

Подати заяву та копію документа, що підтверджує його фактичне проживання за вказаною ним адресою. Завантажити та заповнити заяву можна за посиланням. Також при собі мати паспорт.

Зверніть увагу:

копією документа, що підтверджує ваше проживання за адресою може бути один із документів: договір оренди житла; документ, який засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за певною адресою; документ про право власності на житло;

довідка ВПО; документ, який засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, місце проживання якої зареєстровано за певною адресою; документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних стосунках із особою, місце проживання якої зареєстровано за певною адресою.

При зміні місця виборчої адреси у відділі Державного реєстру виборців також мати з собою оригінал одного із вище зазначених документів та паспорт громадянина України (або тимчасове посвідчення).

Відповідь виборцю надійте протягом 15 днів. Оновлену інформацію можна побачити в “Особистому кабінеті виборця”

У зв’язку з карантином подати заявку про зміну виборчої адреси можна в онлайн режимі на сайті Державного реєстру виборців. Процедура може бути виконана лише за наявності електронного підпису. Обов’язковим є зазначення електронної адреси, куди згодом прийде відповідь про зміну чи відмову виборчої адреси.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *