Захищав Україну з перших днів війни: на фронті загинув Роман Могила з Тернопільщини

Захищав Україну з перших днів війни: на фронті загинув Роман Могила з Тернопільщини

Роман Могила із села Слов’ятин Саранчуківської громади на Бережанщині пішов захищати Україну добровольцем з перших днів війни. Боронив рідний край у самому пеклі.

 Роман загинув 30 листопада у жорстоких боях з російськими оккупантами біля Авдіївки, що на Донеччині. Молодою вдовою залишилася дружина, осиротіли батьки, ростиме без люблячого татка півторарічний син. Роману було тільки 33 роки. 

«Саранчуківська сільська територіальна громада втратила вірного сина України Романа Могилу. 30 листопада сумна звістка сколихнула наших краян — жахлива війна забрала життя нашого воїна, жителя с. Слов’ятин, 33-річного Романа Андрійовича Могилу.

Роман  пішов добровольцем захищати Україну зразу після початку повномасштабної війни. Боєць загинув в бою з російськими окупантами біля Авдіївки, що на Донеччині. У Романа залишилися півторарічний син, дружина, та батьки. Вічна пам’ять і слава Герою!», – повідоимли на сторінці громади. 

Рідним, друзям, знайомим важко повірити, що Романа більше нема. Люди пишуть дописи із щирими словами співчуття родині. 

«Гинуть одні з найкращих, віддаючи життя за Україну, залишаючи біль і смуток, Боже дай сили перенести рідним біль втрати. Упокійся з Богом Романе, вічна тобі пам’ять Герою та низький уклін. Розділяємо смуток з рідними і щиро співчуваємо», – Оксана Андріївна

«Болить за кожного воїна, а коли гинуть знайомі, то болить ще більше…він завжди буде у пам’яті кожного хто його знав. Співчуття рідним та Царство небесне герою….», – Марія Рокецька-Данилюк. 

«Ромчику, Захиснику наш, чого саме ти? Світла пам’ять! Співчуття всім найріднішим…», – Христина Юхнович. 

«Вічна пам’ять тобі, Романе, і велика шана. Ти завжди будеш жити у наших серцях.Рідним щирі співчуття. Вічна пам’ять і Царство Небесне Герою», – Ігор Білінський.

«Немає таких слів, щоб заспокоїти материнське серце. Біль втрати розриває на шматочки. Мої щирі співчуття родині. Тримайтеся. Нехай Всемилостивий Господь прийме Твою душу у свою Небесну обитель, дорогий Воїне, Романе.  Мені дуже жаль…», – Ганна Бездух.

Вічна і світла пам’ять Герою! Пам’ятаймо ціну нашої перемоги!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *