Захищав Україну за покликом серця: на війні загинув Віктор Мирончук зі Скали-Подільської на Тернопільщині

Захищав Україну за покликом серця: на війні загинув Віктор Мирончук зі Скали-Подільської на Тернопільщині

Комунікабельний, відповідальний, товариський, співчутливий… Так кажуть про Віктора Павловича земляки. Він був селищним головою, пізніше очолив Скала-Подільську територіальну громаду.

Віктор Мирончук народився 29 вересня 1973 року в місті Рівне. Згодом родина переїхала до Радивилова. Тут пройшли його юнацькі роки, тут у свій час працював робітником ремонтно-будівельної дільниці. У 90-их роках навчався у Тернопільському педагогічному університеті. З 1998 року працював вчителем історії Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ст. Пізніше земляки вибрали його селищним головою, а потім довірили керівництво громадою. 

Коли почалася повномасштабна війна, Віктор добровільно пішов захищати Україну і нас з вами. Був оператором відділення управління зенітної ракетної батареї однієї із бойових бригад Збройних Сил України. Загинув у боях з російськими окупантами на Запоріжжі. У невимовному горі дружина Оксана, донька Тетяна, син Давид…

– Україна втратила патріота і свого захисника. 9 серпня в зоні бойових дій загинув наш земляк, оператор відділення управління зенітної ракетної батареї однієї із бойових бригад Збройних Сил України, який віддав своє життя в ім’я України – Мирончук Віктор Павлович. 

Віктор Мирончук, житель смт Скала-Подільська, 1973 року народження, колишній голова селища, за покликом серця в перші дні війни став до лав Збройних Сил України, щоб зі зброєю в руках захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави. 

Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського оккупанта, – повідомив ТВО начальника другого відділу Чортківського РТЦК та СП майор Любомир Гуменюк.

– Сьогодні надійшла трагічна звістка про  загибель солдата Збройних Сил України, нашого земляка Віктора Мирончука.  Депутатський корпус селищної ради, члени виконавчого комітету, працівники апарату та я особисто висловлюємо слова щирого співчуття рідним та близьким загиблого. 

… Комунікабельний, товариський, співчутливий. Ці риси характеру допомогли Віктору стати спочатку селищним головою, пізніше він  очолив нашу територіальну громаду. Набув навиків оператора-планшетиста відділення управління зенітної ракетної батареї. Віктор Павлович свідомо зробив свій вибір боронити рідну землю. Загинув 9 серпня, увечері, в результаті артилерійського обстрілу вогневих позицій української армії на Запоріжжі.  

Схиляємо голови у скорботі, доземний уклін перед   безмірною втратою дружини Оксани Орестівни, дітей – Тетяни та Давида. Ми пишаємося, що  знали цього чоловіка, батька, патріота, воїна. Витримки вам, кріпіться. А ми просимо Господа прийняти  світлу душу Віктора до Царства Небесного, – написав на сторінці Скала-Подільської територіальної громади селищний голова Ігор Лобода.

Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *