Залишився без тата маленький син: на війні загинув Назар Соколовський з Тернопільщини

Залишився без тата маленький син: на війні загинув Назар Соколовський з Тернопільщини

Назар Соколовський із села Рибники Саранчуківської громади (колишнього Бережанського району) пішов захищати Україну добровольцем з перших днів війни. У мирні дні він працював директором комунального підприємства «Благоустрій-Сервіс», був депутатом Саранчуківської сільської ради.

Назар Соколовський обороняв Україну у складі Сил Спеціальних Операцій. Він загинув від авіаудару російських окупантів біля Глухова Сумської області.

Ростиме без тата дворічний син, овдовіла молода дружина, осиротіли батьки, сестра і брат. Назару було лише 34 роки.

«Сумна, трагічна звістка прийшла у Саранчуківську громаду.

1 березня 2024 року жахлива війна забрала життя нашого воїна, 34-річного Назара Остаповича Соколовського.

Назар народився 27 квітня 1989 року у с. Рибники. Працював директором комунального підприємства «Благоустрій-Сервіс», був депутатом Саранчуківської сільської ради.

З початком повномасштабної війни пішов добровольцем захищати Україну. У складі Сил Спеціальних Операцій, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув від авіаудару ворога біля населеного пункту Глухів Сумської області. 

Схиляємо голови у скорботі, молимось за світлу душу воїна Назара, співчуваємо рідним ! Вічна пам'ять і слава Герою!», – оприлюднили у Саранчуківській громаді.

Асоціація футболу Тернопільщини також висловлює щирі слова співчуття рідним загиблого. Адже Назар був відомим футболістом на Тернопільщині.  

Він грав футбол за команду рідного села «Єдність» (Рибники) у Лізі чемпіонів Тернопільщини, згодом, упродовж кількох років був півзахисником бережанської ФК «Хатки», який виступав у чемпіонатах області, Тернопільського та Бережанського районів. На жаль, проклята війна забирає найкращих.

Вічна і світла пам’ять Герою! Дякуємо за Україну! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *