Заправка картриджів. Правда і вимисел

Тема заправки картриджів широко обговорювані. Навколо неї крутиться багато різної інформації, правдивої і не дуже. Деякі стверджують, що расходник заправляється тільки два рази, інші взагалі впевнені, що заправляти принтер шкідливо і можна його цим поламати без можливості відновлення.

Безумовно, такі твердження абсолютно безпідставні, але варто уточнити, як саме повинна проводиться заправка.

Чутка про те, що повторна заправка картриджа зашкодить принтеру, або, як мінімум погіршить якість друку, найчастіше поширюють самі виробники офісної техніки. Так само деякі користувачі можуть ділитися своїм негативним досвідом самостійної заправки або історіями про співпрацю з недобросовісними компаніями.

Зрозуміло, що виробники зацікавлені розвивати цю теми в вигідному для себе ключі. Це пояснюється тим, що від реалізації самої оргтехніки вони отримують порівняно небагато прибуттів. З цієї причини виробники роблять упор на продажу великої кількості картриджів, збільшуючи тим Самим прибутковість свого бізнесу. Так одноразовий картридж може коштувати майже стільки ж, скільки і б/у принтер.

Така тенденція привела до того, що сьогодні виробникам довелося змінити свою політику і тепер вони відносяться до перезаправки картриджів нейтрально. Зрозуміло, боротьба ще жевріє, і деякі виробники продовжують випускати картриджі з системою захисту. Але гостра конкуренція схиляє їх до лояльного ставлення і можливості заправки як такої.

Якщо мова йде про принтери, які перестали працювати через непрофесійного виконаних робіт по заправці витратних матеріалів, то тут все просто. На майбутнє варто довіряти свою техніку тільки перевіреним фірмам, які гарантують якість своїх послуг.

Що стосується самої популярної помилки про обмеження кількості заправок, то зазначимо таке. Найголовніша умова в даному випадку – це як швидко зносяться ємності і вузли. Швидше за все приходить в непридатність фотобарабан і всі його механічні частини (ракеля і вали). Зазвичай таке трапляється не раніше ніж через 3-4 заправки. Відновлювати картридж можна більше в 5 разів. Як правило, вирішальне значення має стан корпусу.

Якщо зносився корпус, то точно доведеться купувати новий картридж.

Величезне значення має кваліфікація майстра. Деякі так звані фахівці, недбало ставляться до своєї роботи, тому після їх втручання ємність скоро розвалиться.

Отже, картриджі підлягають заправці! Головне – це звернутися до надійно виконавця. Сервісний центр Greentex є саме таким.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares