Завантаженість ліжок у медзакладах Тернополя хворими на COVID-19 складає до 37%

Завантаженість ліжок у медзакладах Тернополя хворими на COVID-19 складає до 37%

Медики Тернополян спільно з міським головою Тернополя Сергієм Надалом провели спільну нараду щодо стану захворюваності у місті на COVID-19. Під час наради начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак повідомив  про ситуацію в лікувальних закладах Тернопільської міської територіальної громади.

Відтак, станом на 10 годину  8 вересня:

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 83 хворих на коронавірус. 78 із них – тернополяни. 4 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 11 – на кисневому концентраторі, 3 людей – підключені до апарату ШВЛ. 7 пацієнтів перебувають у лікарні з підозрою на коронавірусну інфекцію.

У Тернопільській міській дитячій лікарні знаходиться 16 хворих (9 дітей і 7 дорослих) з підтвердженим діагнозом COVID-19, включаючи пацієнтів як з міста, так і області. 21 людина у лікарні – з підозрою на коронавірусну інфекцію.

У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 36 хворих на коронавірус. 2 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску, 9 пацієнтів – на кисневому концентраторі, 3 людей у лікарні – з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Інтенсивний показник захворюваності сьогодні складає 301 випадок на 100 тисяч населення. Кількість тестувань, що проводиться – 97,5 при нормі мінімум 24 Щодня працівники лабораторного центру здійснюють від 150 до 300 тестів.

Завантаженість ліжок у медичних закладах Тернополя станом на початок вересня хворими на COVID-19 складає до 37%, вікова структура пацієнтів – від 50 – до 65 років.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares