Житель Лановеччини потребує допомоги: кожна пожертва може подарувати чоловікові надію на одужання

Житель Лановеччини потребує допомоги: кожна пожертва може подарувати чоловікові надію на одужання

Лановецька районна організація Товариства Червоного Хреста звертається до всіх, кому не байдужі людське горе і біда.

Потрібна грошова допомога на лікування жителю села Борсуки Олегу Анатолійовичу Киреї. Чоловік бореться з важкою хворобою.

Діагноз: метастази анонімної меланоми в аксилярні лімфатичні вузли праворуч, обидва наднирники, стан після хірургічного лікування, рТх NЗМ І с, ст. ІV, кл. гр. ІІ.

До початку хвороби Олег Кирея жив спокійним, розміреним життям. Працював у агрофірмі «Горинь», допомагав батькам вести господарство. Олег – люблячий чоловік і батько, багато часу приділяє маленькій донечці Поліні, якій недавно виповнилося два рочки.

Як і будь-яка здорова людина, він і не уявляв, що невелика гуля під пахвою, яка з’явилася восени 2017 року, може бути першою ознакою страшної хвороби. І ось уже рік триває боротьба з цією підступною недугою: три операції, постійні обстеження здоров’я, томографії, лікування… На це сім’я витратила всі свої заощадження.

Звістка про біду, що несподівано увірвалася в домівку Киреїв, не залишила байдужим нікого з односельчан. І хоча в Олега велика родина, багато друзів і знайомих, проте суму 780 000 гривень зібрати самостійно вони не в змозі. Тож просимо усіх небайдужих допомогти у зборі коштів, адже навіть невелика сума від кожного з нас може подарувати Олегу надію на одужання.

Кошти можна перерахувати на картку «ПриватБанку» матері – Тетяни Василівни Киреї – № 5168 7573 0509 3793. Тел.: (097) 15 93 854.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *