Житель Скали-Подільської на Тернопільщині через шахраїв втратив 49 тисяч гривень

Житель Скали-Подільської на Тернопільщині через шахраїв втратив 49 тисяч гривень
До поліцейських продовжують  надходити звернення краян про крадіжки з банківських карток. Мешканці Тернопільщини не зважають на застереження та потрапляють на гачок аферистів.
Чималу суму з картки втратив 47-річний мешканець селища Скала-Подільська на Борщівщині. Псевдопрацівник банку вже за класичною шахрайською схемою зняв увесь залишок з картки.
До чоловіка зателефонував нібито працівник служби безпеки банку.  Стривожив клієнта, що з його рахунку намагалися зняти гроші, тож необхідно поновити усі захисні дані. Чоловік надав незнайомцю усі старі відомості, аби створити нові. Однак вже незабаром смс-повідомлення поінформувало що з рахунку знято 49 тисяч. Ошелешений скалатчанин ще спробував зателефонувати на номер, з якого дзвонив псевдопрацівник, однак той вже був недоступним в мережі. Довелося йти в поліцію.
Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, тож ні в якому разі не надавайте  дані своєї картки людині, що представилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чи продавцям інтернет-сайтів.
У випадку, коли до вас телефонують допомогти перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані чи коди доступу.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares