Жителів Тернопільщини запрошують у прикордонники

Жителів Тернопільщини запрошують у прикордонники

Держава розпочинається з кордонів. Професія прикордонника – складна, відповідальна, почесна та шанована Українським суспільством.

Державна прикордонна служби України нагадує про наближення призову на строкову військову службу навесні 2019 року. Умови військової служби в Державній прикордонної службі якісно відрізняються від Збройних Сил, що, насамперед, відображається в краще обладнаних навчальних центрах та невеликих підрозділах, які здійснюють охорону державних рубежів, де створено хороші умови для життєдіяльності прикордонників. Завдання, покладені на військовослужбовців, чітко регламентовано, а справа охорони державного кордону – цікава і захоплююча.

Чисельний склад прикордонної команди ще не встановлено, тоді як за минулі призовні кампанії «Весна-2018» та «Осінь-2018» – по 30 осіб. Своєчасне звернення до Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби з місцем дислокації у Львові дозволить гарантувати потрапляння саме в прикордонники.

Поряд зі строковою службою або замість неї ми запрошуємо громадян на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу.

Інформацію про Державну прикордонну службу, її завдання та повсякденну оперативно-службову діяльність можна отримати на інтернет-ресурсі: dpsu.gov.ua і на YouTube: «Західний кордон».

Призивом на військову службу за контрактом у прикордонники військові комісаріати не займаються.

Вимоги до кандидата на військову службу за контрактом: призовний вік (18-55 років), освіта не нижча за повну середню, за станом здоров’я та професійно-психологічними якостями – придатні до військової служби, є бажання проходити додаткову підготовку, участь в проведенні Операції об’єднаних сил на Сході України – лише за особистою згодою.

Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом: достойне та своєчасне грошове забезпечення (зараз від 10000 грн.); службові житлові приміщення, право на постійне житло при вислузі 20 років; кар’єрне зростання, проходження необхідної підготовки у відомчих навчальних центрах; можливість здобути офіцерське звання; визначений чинним законодавством соціальний пакет для військовослужбовця, пільги для них та членів їх сімей; безкоштовна медична допомога у відомчих лікувальних закладах.

Зарахування проводиться у Західному регіоні та в інших регіонах України (за бажанням) на посади: молодший інспектор прикордонної служби; молодший інспектор прикордонної служби – водій, тракторист (необхідне посвідчення водія), зв’язківець, кухар (за наявності відповідної освіти); молодший інспектор прикордонної служби – інструктор службового собаки (передбачає спеціальну підготовку, наявність собаки не є обов’язковою); інспектор прикордонної служби – фельдшер (необхідна відповідна освіта).

Контактна посадова особа – начальник групи з добору в Тернопільській області полковник Андрій Григорович Лущик, тел.: 067-714-64-19, 095-64-46-727; ел. адреса: [email protected]

За довідками також можна звертатись безпосередньо в Окремий регіональний центр комплектування за адресою: м.Львів, вул.Личаківська, 74, тел.: (032) 239-00-68.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *