Жителям Тернопільщини до уваги: органи місцевого самоврядування розглядають справи про адміністративні правопорушення

Жителям Тернопільщини до уваги: органи місцевого самоврядування розглядають справи про адміністративні правопорушення

Нещодавно радники Тернопільського регіонального офісу  Програми «U-LEAD з Європою» у рамках онлайн-консультації говорили про це із представниками п’яти територіальних громад області. Темою розмови була робота адміністративних комісій при виконавчих комітетах сільських, селищних та міських рад. Про це інформує Тернопільський РО.

«Метою цього заходу є роз’яснення його учасникам особливостей застосування законодавства при забезпеченні діяльності адміністративних комісій при виконавчих комітетах сільських, селищних, міських рад. Сьогодні чимало громад телефонує щодо зазначених питань. Загалом у заході взяло участь 9 представників із 5-ти територіальних громад області: Борсуківської, Великобірківської, Великогаївської, Золотниківської та Колиндянської. Цьогоріч плануємо провести й семінар по роботі адмінкомісій. Адже дана тема є дуже об’ємною та цікавою для органів місцевого самоврядування» – зазначив Михайло Лисиканич, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Також учасники зустрічі обговорили питання повноважень органів місцевого самоврядування у сфері адміністративної відповідальності, порядку створення, правового статусу, складу та повноважень адміністративних комісій, особливостей провадження у справах про адміністративні правопорушення, порядку розгляду адмінкомісіями справ про адміністративні правопорушення, протоколу та постанови про адміністративне правопорушення, порядку оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення, тощо.

«Дякуємо за проведений захід. Все було доступно та корисно. Чекаємо на презентаційні матеріали» – сказав Володимир Талабан, головний спеціаліст-юрисконсульт Борсуківської сільської ради.

Довідка

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. ULEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares