Zorat Wheels

Zorat Wheels

Zorat Wheels досить-таки молода малайзійська компанія з виробництва високоякісних автомобільних дисків. Історія її успіху досить цікава. Почалася вона зовсім недавно всього якихось десять років тому. Але на відміну від багатьох інших азіатських фірм одноденок, керівництво ZW взяло курс не на вартість, а на якість продукції. Завдяки зручному розташуванню виробничих підприємств фірмі вдалося звести до мінімуму транспортні витрати. Крім того, було витрачено величезну кількість ресурсів для розробки сплаву, який з одного боку повинен бути не надто дорогим, а з іншого володіти всіма необхідними фізико-механічними властивостями. І як виявилося зусилля Zorat Wheels не були даремними. Уже через два роки після старту виробництва компанії вдалося міцно зміцнитися на азіатському ринку, а з 2015 роки на Європейському та Американському.

Сьогоднішній портрет ZW

На сьогоднішній день ZW досить успішна компанія зі світовим ім’ям. Її продукцію можна побачити у таких світових брендів як BMW, Audi, VW, Toyota та інші. Багато з нас не раз бачили зразки її продукції, однак не надавали значення бренду. Асортимент виготовлених дисків досить великий і становить близько шестисот найменувань в шістдесяти основних типорозмірах. Це досить хороші сталеві і легкосплавні диски. Втім, продукція зі сталі не так широко поширена, а ось легкосплави це їх візитка. Створені за унікальною технологією лиття під низьким тиском вони позбавлені таких недоліків як мікротріщини і ливарні раковини. Завдяки цьому диски мають відмінну стійкість до механічних пошкоджень і ідеальну збалансованість. Ще одна особливість – це запатентована технологія нанесення лакофарбового покриття в термопечі під надлишковим тиском. Як запевняє керівництво компанії майже третину від своїх доходів вони вливають в вивчення і розробку нових технологій і способів обробки. І це не пусті слова. Погодьтеся, свій науково дослідний центр зі штатом понад півсотні людей має не кожен її конкурент. Основний слоган компанії Zorat Wheels це виробництво запчастин які повинні пережити автомобіль. Саме тому до якості продукції, що випускається керівництво компанії висуває підвищені вимоги. І тому їх литі диски отримали високий рівень оцінки міжнародного концерну з контролю якості TÜV Rheinland Group.

Де в Україні придбати продукцію Zorat Wheels

Якщо поглянути на сучасний ринок товарів і послуг, то ми з легкістю знайдемо безліч пропозицій від фірм одноденок. Саме вони пропонують придбати продукцію відомих світових брендів за дуже заниженою ціною. І тут покупцеві слід уважніше придивлятися, щоб не залишитися без своїх кровних. Перевагу слід віддати відомому продавцю, який має хороші відгуки покупців і дорожить своєю репутацією. Avtodiski.net.ua широко відома в Україні компанія з продажу автомобільних шин і дисків і колісної фурнітури. Вся наша продукція має відповідні сертифікати, а значить в її справжності можна не сумніватися. Завдяки тому, що ми маємо хороший оборот товару, і закуповуємо продукцію безпосередньо у постачальників ми можемо зробити набагато вигідніша пропозиція ніж наші основні конкуренти. Чекаємо вас на сторінках нашого інтернет магазину.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares