ЗУНУ долучився до консорціуму ORCID

ЗУНУ долучився до консорціуму ORCID

ORCID (Open Researcher and Contributor ID) – це унікальний ідентифікатор, який присвоюється науковцям, авторам та іншим учасникам дослідницької спільноти з метою ідентифікації та відстеження їх академічних досягнень. Консорціум ORCID було створено для розвитку та підтримки цієї ідентифікаційної системи та з метою сприяння інтеграції ідентифікаторів ORCID у різноманітні наукові системи, такі як репозиторії, журнали, конференції та бази даних, що полегшує обмін даними і забезпечує точнішу інформацію про дослідницькі досягнення.

Консорціум ORCID об’єднує учасників наукової спільноти, таких як: університети, видавництва, наукові організації для спільної підтримки та розвитку цієї ідентифікаційної системи. Взаємодія і співпраця у межах консорціуму допомагає покращити ефективність та широке впровадження ORCID у наукових дослідженнях і академічній спільноті загалом.

Західноукраїнський національний університет долучився до консорціуму ORCID з метою покращення використання унікальних відкритих ідентифікаторів учених (ORCID IDs) серед українських науковців.

«Зазначимо, що актуалізувати дані про свою фахову науково-дослідну і науково-технічну діяльність варто кожному досліднику для того, щоб у цифровому просторі інформація про нього була достовірною як на національному, так і світовому рівнях, – йдеться у повідомленні університету.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *