ЗУНУ співпрацюватиме з Університетом прикладних наук Шибеника (Хорватія)

ЗУНУ співпрацюватиме з Університетом прикладних наук Шибеника (Хорватія)

З робочим візитом до Західноукраїнського національного університету завітали декан Університету прикладних наук Шибеника Любо Руніч, Почесний консул Республіки Хорватія в Україні Віталій Запухляк, юрист, консультант Майя Цвітан Грубішин.

Вітаючи гостей, ректор Оксана Десятнюк зазначила: «Ми раді вітати вас у Західноукраїнському національному університеті. Насамперед дякуємо вам за підтримку України під час повномасштабної війни. Зміцнюючи наші відносини, ми впровадимо спільні ініціативи та проєкти, спрямовані на підвищення якості освіти та науки, та зробимо спільний внесок у розвиток наших держав».

Декан Університету прикладних наук Шибеника Любо Руніч сказав: «Співпрацюючи із українськими університетами, ми маємо змогу  обмінюватися думками, переймати досвід, вдосконалювати освітній процес».

У межах зустрічі Оксана Десятнюк та Любо Руніч підписали договір про співпрацю. Колеги обговорили напрями співробітництва між закладами вищої освіти та домовилися про розвиток проєктної діяльності та академічної мобільності,  проведення спільних міжнародних наукових досліджень; організацію конференцій, семінарів, тренінгів.

«Відрадно, що Західноукраїнський національний університет розширює горизонти співпраці. Це чудова можливість для академічної спільноти та студентів Хорватії та України», – акцентував Почесний консул Республіки Хорватія в Україні Віталій Запухляк.

До спілкування долучилися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, проректор з наукової роботи Микола Дивак, , начальник відділу міжнародних зв’язків Юлія Войтишин, в.о. директора навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Гаврилишина Максим Живко, професор ННІМВ ім. Б. Гаврилишина Ірина Іващук, старший лаборант відділу міжнародних зв’язків Володимир Сидяга.

Під час робочого візиту делегація Університету прикладних наук Шибеника побували у тренінг-студії «Дипломатична резиденція Почесного консульства Республіки Хорватія»  та поспілкувалися зі студентами навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *