З’явилися фото як виглядатиме унікальний комплекс «Український Єрусалим» у Зарваниці

З’явилися фото як виглядатиме унікальний комплекс «Український Єрусалим» у Зарваниці

Під час Успеньскої прощі у Марійському духовному центрі 27-28 серпня відбудеться відкриття і освячення «Українського Єрусалиму» – копії комплексу споруд Святої землі, зокрема Гробу Господнього.

В освяченні візьмуть участь блаженніший Святослав, Предстоятель УГКЦ, та кустодій Святої Землі отець Фраческо Паттон. Він привезе камінь із Гробу Господнього, який вмонтують в копію споруди у Зарваниці.

Сьогодні у Зарваниці закінчують будівельні і оздоблювальні роботи. Як розповів отець Любомир Зозуляк, настоятель храму Перенесення мощей святого отця Миколая, який відповідає за будівництво Українського Єрусалиму, основним об’єктом усього комплексу є копія Гробу Господнього, а також Голгофа. Справа знаходяться Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида, яку ніхто не міг здобути, тому вона є символом нескореності. На найвищій точці вежі розміститься оглядовий майданчик, з якого відкривається чудова панорама на Марійський духовний центр та село. Усе місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалиму.

Проща розпочнеться о 8.00 з Утреньої служби, яка відбудеться у Соборі Зарваницької Божої Матері. О 12.00 Свята Літургія у тому ж храмі. Освячення розпочнеться о 15.00. Після зустріч блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, розпочнеться Молебень до Пресвятої Богородиці (собор Зарваницької Матері Божої). Відтак процесійний похід вирушить від собору та розпочнеться освячення копії Гробу Господнього. О 20.00 год. відслужать Архиєрейську Святу Літургію в каплиці біля Парафіяльної церкви. О 22.00 год. розпочнеться похід зі свічками до чудотворного місця. О 23.00 год. – молебень до Богородиці та панахида за героїв, які віддали життя за Україну біля меморіалу Небесної сотні.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *