10+ модних моделей браслетів для чоловіків і жінок

Наручним аксесуарам в сучасних образах відведена особлива роль. Модні браслети служать завершальним штрихом, допомагають показати індивідуальність і підкреслити статус. Широкий асортимент дозволяє знайти оригінальне рішення, але все ж модні тенденції диктують свої правила щодо чоловічих і жіночих аксесуарів.

купить браслет

Ефектні ексклюзивні аксесуари невід’ємний атрибут модного сучасного образу, тому до вибору необхідно підійти з особливим ставленням і купити браслет https://ukrzoloto.ua/catalog/braslety/, грунтуючись на власних вподобаннях, актуальних трендах і ціні. Експерти Укрзолото підкажуть на які деталі звернути увагу, щоб вибрати кращий варіант для себе або в подарунок.

Які бувають браслети і чому вони популярні

Цей вид аксесуарів, поряд з кільцями, вважається найбільш персоніфікованим. Елегантний чоловічий браслет підкреслює статус, соціальний стан, дозволяє зрозуміти ставлення людини до сучасних трендів. Браслети з дорогоцінних металів свідчать про стабільність чоловіка, а шкіряні й каучукові варіанти демонструють креативність і здатність висловити індивідуальність.

Що стосується жіночих моделей, то це ціла країна дизайнерських рішень, класичних тенденцій і сучасних технологій, серед яких найбільш популярні наступні категорії:

 • тонкі плетіння в різній техніці;
 • масивні ланцюжки з дорогоцінного металу;
 • браслети під шарми і підвіски з буквами;
 • під гравіювання, етно і бохо-шик;
 • каучукові, з емаллю;
 • байкерські та рокерські з пряжками і замками;
 • Шамбала, амулети і браслети з червоною ниткою.

Популярні моделі з білого, жовтого і рожевого золота, а також срібні аксесуари, ціна яких дозволяє складати багатошарові варіанти. Недорого можна придбати вироби зі шкіри, пластика, металу, дерева відповідного стилю, колірного виконання і дизайнерського рішення.

Чоловічі і жіночі браслети: як краще підібрати модний варіант

Прикраси з дорогоцінних металів відносяться до розряду люксової класики, але сучасна мода диктує свої умови щодо золота, платини і срібла:

  • Актуальні моделі з дорогоцінного металу – це тонкі витончені ланцюжки, увінчані делікатними вставками, шармами, підвісками або літерними елементами. Такі моделі носять в якості самостійної прикраси або доповнюють годинниками.
  • Популярні браслети елегантного лаконічного дизайну, витончено доповнюють модний жіночий образ. Щодо чоловічих аксесуарів, то кращий вибір на користь масивних форм з геометричними елементами, гравіруванням, ювелірним каучуком або невеликими вставками.
  • Сучасні подіуми підкорили комбіновані варіанти з золота, текстилю та кольорової шкіри в поєднанні з сріблом і золотом, а також ажурні парні манжети в стилі еклектики, архітектурні форми, анімалістичні та флористичні композиції.

браслет купить

Актуальні тенденції в біжутерії дивують шанувальників різноманітністю колірних рішень і форм, що дозволяє підібрати найкращий варіант для чоловічого і жіночого образу, в тому числі вітчизняних виробників Ukrzoloto. Вибрати браслет можна в спеціалізованих салонах або інтернет магазині, для чого вивчають каталог і фото, порівняти зовнішній вигляд і ціни без поспіху і зробити замовлення в зручній обстановці.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares