Юні зборівські легкоатлети здобули «золото», «срібло» і «бронзу» у змаганнях, присвячених 28-ій річниці незалежності України (ФОТО)

24 серпня у селі Зимна Вода (Львівська область) відбулись XІІІ легкоатлетичні змагання, присвячені 28-ій річниці незалежності України. На цих стартах вперше взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ Тернопільської області.

Серед зборівських легкоатлетів перше місце на дистанції 500 метрів завоювала Аліна Посівайло. Срібним призером на дистанції 1500 метрів стала Уляна Рава. А бронзовим призером на дистанції 500 метрів став Віктор Вацлавів.

Дирекція Зборівської ДЮСШ вітає спортсменів і бажає в подальшому гарних результатів і спортивних здобутків.