Агрохолдинг МХП – вітчизняна альтернатива працевлаштування за кордоном

Агрохолдинг МХП – вітчизняна альтернатива працевлаштування за кордоном

Через нестабільну політичну і соціально-економічну ситуацію в країні гостро стоїть проблема трудової міграції. Дедалі більше українців готові їхати в сусідню державу та виконувати низькокваліфіковану роботу за мізерну оплату. Проте альтернатива заробітчанству в Україні є. Гідне працевлаштування та європейські умови праці пропонує агроіндустріальний холдинг МХП, який забезпечує робочими місцями понад 28 тисяч українців на 30 підприємствах у 14 регіонах України.

Серед основних причин, що зумовлюють потік трудових мігрантів за кордон, — низька зарплатня, безробіття, необхідність дати дітям гідну освіту, придбати житло чи автомобіль, повернути борги, виплатити багатотисячний кредит із захмарними відсотками, а також соціальна розгубленість. Втративши надію працювати вдома, на чужині наші співвітчизники погоджуються на будь-які пропозиції.

Особливо популярна для трудової міграції українців Польща. Легально працевлаштовані там близько 1,2 мільйона наших громадян, очікують виїзду — до 2 мільйонів. Підрахувати нелегальних заробітчан практично неможливо. Наші співвітчизники, окрім того, що віддають останні сили іноземцям, працюючи на них, не мають на чужині жодних соціальних гарантій, місяцями, а іноді й роками, не бачать своїх рідних, а їхня праця оплачується за найнижчими розцінками. Часто низькокваліфіковану роботу доводиться виконувати людям з кількома вищими освітами і багатим професійним досвідом.

Значна частка заробітчан — молодь, яка після закінчення вишу намагається визначитись, куди йти далі і в якому напрямку розвиватись. Прогресивно налаштовані українці зі знанням іноземної мови і високими амбіціями вирушають шукати кращої долі за кордоном. Але іммігранти з інших країн, особливо заробітчани, сприймаються як дешева робоча сила, готова за мінімальні заробітки працювати понаднормово, не претендувати на додаткові вигоди і погоджуватися на все, що запропонує роботодавець. Часто українські заробітчани стають заручниками ситуації і змушені терпіти нелюдські умови праці. Проте гідна альтернатива заробітчанству є в рідній країні. Можна розпочати свою справу, стати спеціалістом з вільним графіком. Але якщо в пріоритеті стабільність та соціальна захищеність –– варто подумати про роботу у великій компанії. Якщо правильно обрати роботодавця, то можна розраховувати на повний соціальний пакет, європейський рівень заробітної плати та відкриті можливості до професійного росту.

Аграрний сектор завжди був одним з найбільш пріоритетних та перспективних напрямів для України. Так залишається і сьогодні. Значний внесок у його розвиток зробив ПАТ «МХП. Сьогодні підприємства холдингу, розташовані на теренах Західної України — зокрема, на Тернопільщині, є чудовою альтернативою закордонним заробіткам.

МХП — це компанія європейського зразка, усі співробітники якої мають конкурентоспроможні зарплати і європейські умови праці, а також можливість отримати інші соціальні гарантії. Як один з кращих роботодавців в Україні, підприємство створює безпечні та сприятливі умови для співробітників, піклується про їхній професійний розвиток і особистий добробут. Холдинг забезпечує офіційне працевлаштування, можливість професійного і кар’єрного розвитку та переймає передові світові технології, якими ділиться зі своїми співробітниками. Турботу про працівників керівництво МХП демонструє через облаштування пунктів медичного обслуговування та впровадження комплексних програм розвитку. Забезпечення безкоштовним трансфером до місця роботи та в зворотному напрямку, комплексне харчування на підприємствах холдингу від 1 грн також сприяють комфортному працевлаштуванню в МХП.

На Тернопільщині розташовані потужності двох підприємств Групи МХП: Філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» у Монастириському районі та філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» на територіях Збаразького, Кременецького та Лановецького районів області.

За підсумками 2017 року на філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» працює 358 осіб. Середня заробітна плата на підприємстві становить 8 753 грн. Окрім щомісячного заробітку, у 2017 році 215 тис. грн «Перспектив» витратив на компенсацію вартості оренди житла співробітникам. Підприємство вивчає потреби працівників та шукає можливості для їх забезпечення. Наприклад, це доставка на роботу, або вирішення проблеми з житлом як для керівного складу, так і для рядового персоналу. Також постійно розвиває інфраструктуру місцевості, щоб персонал міг комфортно проживати, мав можливість віддати дитину в дитячий садочок або в сучасну школу, отримати належне медичне обслуговування та реалізувати свій потенціал в інших проектах задля розвитку регіону.

Місцеві спільноти на розвиток громад і району отримали торік 32 914 тис. грн. До бюджету Монастириського району було сплачено 1 329 тис. грн. У державну казну філія «Перспектив» спрямувала понад 25 тис. грн податкових зборів. Усі ці кошти — вагомий внесок для забезпечення вчасно виплачених пенсій, допомогу малозабезпеченим та інші потреби країни.

Жителі Збаразького, Кременецького та Лановецького районів Тернопільщини та прилеглих населених пунктів мають змогу скористатися усіма перевагами і соціальними гарантіями, які пропонує МХП, і стати частиною команди філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП». Торік відрахування підприємства на соціальне забезпечення працівників склали понад 500 тис. грн. Кожен співробітник філії гарантовано отримує європейські умови праці і гідну заробітну плату. Середня зарплата по підприємству становить 6 700 грн, тоді як по області — 6 100 грн.

Українське село — це перспектива держави. Агроіндустріальний холдинг МХП докладає максимум зусиль для його зміцнення і розвитку, тому активно розвиває аграрний сектор. Любов до людей, намагання полегшити і без того непросте життя регіонів керівництво холдингу вважає своєю місією і на практиці демонструє, що готове підтримати кожного члена громади. Добробут села, його процвітання і розвиток — основа міцної держави, де кожен громадянин відчуватиме себе щасливим і зможе реалізувати свій потенціал та професійні здібності на рідній землі.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares