Армрестлери з Тернопілля здобули в Анталії три «срібла» і одну «бронзу» (ФОТО)

В Анталії (Туреччина) з 14 до 21 жовтня проходив чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих, та ветеранів.

У змаганнях взяли участь понад 1400 спортсменів з 55 країн світу, які розіграли 130 комплектів нагород. У складі збірної України з армспорту виступили і представники Тернопілля. Зокрема, змагались учні-спортсмени групи підготовки до вищої спортивної майстерності КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» Олег Петренко, Назарій Савелюк, Дмитро Шемчук, Павло Ковальчук, Сергій Точинський, Максим Поліщук та Юрій Селецький, яких готував до чемпіонату світу тренер-викладач школи, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, Європи, абсолютний чемпіон світу серед професіоналів Андрій Пушкар. Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Щодо результатів, то серед юніорів у ваговій категорії 70 кг на праву руку Сергій Точинський став срібним призером. Дмитро Шемчук у ваговій категорії 85 кг здобув дві медалі: на праву руку – срібну нагороду, а на ліву – бронзову. Ще одне «срібло» у ваговій категорії 85 кг на праву руку, але серед дорослих спортсменів, завоював Олег Петренко (на фото справа разом із тренером).

Також Максим Поліщук і Юрій Селецький у своїх вагових категоріях посіли п’яті місця.

Додамо, що Сергій Точинський та Дмитро Шемчук вперше виконали норматив «Майстра спорту України», а Петренко Олег виконав норматив «Майстра спорту України міжнародного класу».