«Aston Martin», «BMW» і «Rolls Royc»: які авто українці купували у квітні

«Aston Martin», «BMW» і «Rolls Royc»: які авто українці купували у квітні

Минулого місяця в Україні зареєстрували майже 7 тис нових авто. Серед них були Porsche 911, Aston Martin DBS, BMW X7 і Rolls-Royce Cullinan.

Загальна сума витрат на покупку нових автомобілів склала $200 млн. Найбільше авто купили кияни. В столиці за місяць придбали майже 3 тисячі авто на суму $84 млн. А найменшу кількість зареєстрували на Волині та у Чернівцях, де кількість проданих авто ледве перевищила півсотні, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault, яких зареєстрували 1,1 тис авто. Також попитом користувалися Toyota, яких придбали на сотню менше.

Серед компактних авто А-класу найчастіше купували Citroen C1, у B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримала Toyota Camry. У F-класі бестселером був Mercedes S-Class. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage, який став бестселером усіх класів.

Крім цього, в Україні кросовер Rolls-Royce Cullinan. Вартість кожного такого авто перевищує $400 тис. Також зареєстрували Aston Martin DBS ($330 тис), три спорткари Porsche 911 та 4 позашляховики BMW X7.

Нагадаємо, у першому кварталі 2019 року в Україні зареєстрували понад 18 тис нових автомобілів на суму $550 млн.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *