Бандаж в медицині

Бандаж в медицині

Щоб попередити розвиток захворювань опорного апарату та полегшити стан у післяопераційний період і в інших ситуаціях, використовують різноманітні вироби: корсети та бандажі для поясниці, пов’язки. Все це дуже необхідно в процесі реабілітації після ушкоджень.

Чим відрізняється бандаж від звичайного корсета?

Бандаж представляє собою ортопедичний виріб із прорезиненого матеріалу, оснащеного вставками і стяжками. Він може використовуватись з медичною або косметичною метою.

Головна відмінність бандажу у тому, що його використовують для всіх частин тіла, щоб попередити розтягнення.

Показання для користування бандажами

Основними показаннями можна вважати наступні:

  • Бандажі для різноманітних частин тіла.
  • Розвиток грижі.
  • Бандажі при гінекологічних патологіях.
  • Бандажі для підтримування живота при важкій вагітності або патологіях.
  • Великі навантаження та тривалі заняття спортом.
  • Болі в попереку та необхідність проводити тренування після травм.
  • Варикозне розширення вен та біль в м’язах ніг.

Різновиди бандажів

Кожен бандаж має певне значення і може використовуватись при тих чи інших патологіях. Перед тим, як придбати його, треба проконсультуватись з лікарем щодо правильності використання:

Бандаж для спини. Він здатний зменшити біль при проявах остеохондрозу, підтримує м’язи спини та попереджає ряд захворювань.

Бандаж для верхніх кінцівок. Він може використовуватись під час лікування патологій. За допомогою такого медичного засобу можна запобігти патологічним змінам і деформаційним процесам. Часто такий бандаж захищає лучезап’ясний суглоб при наявності великих фізичних навантажень.

Бандаж для нижніх кінцівок. Такі бандажі на коліно забезпечують захист кісточки від розтягнень і травм. Такий бандаж забезпечить зігрівальний ефект, компресію та легку масажну дію. Особливість такого його у тому, що його носять у вигляді носка. Таким чином, покращується кровообіг, процеси обміну.

Як бачите, бандажі мають широкий спектр застосування та в багатьох випадках буде хорошим рішенням для вирішення проблем із здоров’ям. Адже бандажі можуть не тільки прискорити процес одужання, але й запобігти рецидиву травм.Для того, щоб придбати якісний бандаж, ви можете звернутися в магазин Балдінеллі, де представлені найякісніші товари за доступними цінами, тому кожний покупець зможе підібрати те, що йому потрібно.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares