Банківський шахрай зняв з картки пенсіонерки 7000 гривень

Банківський шахрай зняв з картки пенсіонерки 7000 гривень

Чергове шахрайство з банківськими картками задокументували правоохоронці Чортківського району. У жительки села Свидова невідомий виманив пенсійний залишок з картки.

Незнайомець зателефонував на мобільний пенсіонерки та представився працівником банку. Повідомив, що в фінустанові зафіксували несанкціонований доступ до її рахунку і працівники служби безпеки заблокували картку. Тепер, зі слів додзвонювача, слід негайно змінити паролі та продиктувати усі номери  зазначені на картці.  Жінка повідомила усі дані банківської картки, а невдовзі отримала приголомшливе смс-повідомлення: з рахунку зняли увесь залишок – 7000 гривень. Потерпіла зателефонувала в поліцію. За фактом злочину відкрито кримінальне провадження.

Аби не потрапити в шахрайські пастки, слід не довіряти незнайомцям конфіденційну інформацію. Вкотре нагадуємо, жоден банківський працівник не телефонує до клієнтів з запитами про захисні коди, номери банківських карток, тощо.  Будь-які фінансові операції працівники фінансових установ здійснюють у відділеннях банку. Не вірте невідомим, що телефонують з банку! Краще самостійно перевірте усю інформацію в банку, або ж зверніться за допомогою до родичів чи знайомих!

Будьте пильними!

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares